فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
آلمانیحذف فیلتر
حذف فیلتر
مرضیه روزگار
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا46 زبان آموز / 431 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:25 هزار تومان
هزینه هر جلسه:230 هزار تومان
فرزانه اسدپور
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا91 زبان آموز / 960 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:10 هزار تومان
هزینه هر جلسه:250 هزار تومان
اشکان پای فشرده
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا14 زبان آموز / 25 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:25 هزار تومان
هزینه هر جلسه:250 هزار تومان
طلیعه کمالزاده
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا1 زبان آموز / 0 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:
هزینه هر جلسه:400 هزار تومان
فاطمه افجسته
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا10 زبان آموز / 44 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:210 هزار تومان
غزاله رضایی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا15 زبان آموز / 16 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:120 هزار تومان
نیلوفر امام
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا1 زبان آموز / 1 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:300 هزار تومان
امیر درکی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا4 زبان آموز / 0 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:90 هزار تومان
آیدا راستیانی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا51 زبان آموز / 152 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:230 هزار تومان
ملیسا نورائی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا48 زبان آموز / 259 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:65 هزار تومان
هزینه هر جلسه:500 هزار تومان

چرا زبان آلمانی؟

زبان آلمانی با حدود 100 میلیون گویشور در سراسر جهان، یکی از پرگویشورترین زبان‌های دنیا است. این زبان پس از انگلیسی و فرانسوی، پرکاربردترین زبان خارجی در مدارس اروپا است. زبان آلمانی در سه کشور صنعتی آلمان، اتریش و سوئیس گویشور دارد.

تیکا مجموعه‌ای متخصص برای آموزش زبان آلمانی کودکان از صفر را به شما پیشنهاد می‌کند. با شرکت در کلاس‌های زبان آلمانی تیکا، با تدریس برخی از اساتید از امکان امتحان کردن جلسه اول رایگان نیز بهره‌مند می‌شوید.

بهترین متد و روش آموزش آلمانی به کودکان

برای آموزش به کودکان معمولا از روش های آموزش غیرمستقیم و آموزش با بازی استفاده میشود. در صورتی که از ابتدا تدریس به کودک را با یک متد به روز شروع کنید، میتوانید انتظار پیشرفت مستمر در طول زمان را داشته باشید. توجه داشته باشید که حتی اگر خودتان زبان آلمانی را به خوبی یاد گرفته اید، نباید از فرزند خودتان انتظار داشته باشید با همان منابع و همان روش شما موفق شود.

شما ممکن است بتوانید خودتان هم در خانه با کمک ویدیوها و کتاب های آموزشی، سطح ابتدایی زبان آلمانی را به کودکتان آموزش دهید. اما قبل از شروع این کار حتما یادتان باشد هدف اصلی شما باید علاقه مند نگه داشتن فرزندتان به یادگیری زبان آلمانی باشد.

چگونه در خانه با فرزندمان آلمانی تمرین کنیم؟

برای تمرین زبان آلمانی با فرزندتان، استفاده از شعرها و کتاب های کودکانه بهترین راه است. میتوانید این شعرها را وارد بخشی از برنامه روزانه یا بازی با فرزندان خودتان بکنید. شما همچنین میتوانید بسته به سن کودکتان، برای او بازی های آموزشی تهیه کنید.

برای تشویق فرزندتان میتوانید او را به نمایشگاه ها یا جشنواره های فرهنگی که به زبان و فرهنگ آلمان مربوط میشوند ببرید. شما همچنین میتوانید کتاب ها داستان های مصور آلمانی، انیمیشن ها و برنامه های مناسب سن کودکان را تهیه کنید.

همچنین یکی از برکاربردترین زبان‌ها در اروپا، زبان هلندی است. تیکا بهترین‌ها را در زمینه انتخاب مربی زبان هلندی برای کودکان به شما پیشنهاد می‌کند. برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.

منابع و کتاب های آموزش آلمانی کودک

این کتاب ها بسته به سن کودک شامل موارد زیر میشوند:

کتاب آموزش زبان آلمانی Fabuli برای خردسالان مناسب است. در این کتاب الفبا و صداهای زبان آلمانی به کودکان آموزش داده میشود. همچنین ساختن جملات ساده و ابتدایی به بچه هایی که هنوز سواد خواندن و نوشتن ندارند در این کتاب که مناسب مهدکودک است آموزش داده میشود.

کتاب آموزش زبان آلمانی سلام آنا یا Hallo anna برای کودکان پنج تا هشت ساله مناسب است. این زبان آموزان که تازه خواندن و نوشتن به زبان خودشان را یاد گرفته اند، طبق درس های این کتاب لغات پایه زبان آلمانی را یاد خواهند گرفت.

همچنین برای آموزش به کودکان زیر ده سال نیز میتوانید از کتاب Spielerisch Deutsch lernen استفاده کنید. گرامر پایه زبان آلمانی و مهارت های چهارگانه در این کتاب به فرزندان شما ارائه میشود.

کتاب آموزش زبان آلمانی Der Grüne Max برای کلاس های فعالانه تر مناسب است. طبق متد و درس های این کتاب، کودکان با آواز و حل کردن تمرین های مختلف لغات و ساختار زبان آلمانی را فرا میگیرند.

در همین رده سنی کتاب Planetino نیز از انتخاب های محبوب شماست. این کتاب برای آموزش زبان آلمانی در کلاس های گروهی به کودکان بالای 8 سال مناسب است.

بهترین کلاس و دوره زبان آلمانی برای کودکان در تیکا

بهترین کار هنگام ثبت نام فرزندتان در یک کلاس آموزش زبان آلمانی، مشورت با یک استاد زبان کودک است. اساتید زبان تیکا روش ها و منابع را به شما معرفی میکنند و تجربه خوبی در زمینه آموزش دارند. در صورتی که فرزند خودتان را به معلم خصوصی یا یک کلاس سپردید، به تشویق فرزندتان ادامه دهید. یادتان باشد شما در طول کلاس ها، شما نمیتوانید به جای فرزندتان یاد بگیرید یا به جای معلم تدریس کنید! پیگیری بیش از حد و لحظه ای ممکن است باعث زده شدن فرزندتان و ایجاد اختلال در فرآیند آموزش شود.

دوره های تدریس برای سن زیر شانزده سال

در صورتی که شما یا فرزندتان زیر شانزده سال دارید، جزو زبان آموزان کودک و نوجوان محسوب میشوید! در سامانه آموزش زبان تیکا، ثبت نام افراد زیر شانزده سال حتما باید با رضایت والدین آن ها صورت بگیرد. تیکا بهترین مح تمام رزروها و پرداخت ها در سامانه تیکا انجام میشود، و هماهنگی های بین زبان آموز و استاد با نظارت تیکا صورت میگیرد، امنیت فضای تدریس مجازی تضمین میشود.

هنگام انتخاب استاد به مهارت های تدریس هر استاد توجه کنید. در صورتی که کتاب یا متد خاصی برای یادگیری مد نظر دارید، میتوانید نام کتاب مد نظر را در صفحه اول سایت جست و جو کنید. همچنین اطلاعات درج شده در پروفایل هر استاد و ویدیوی معرفی نیز میتوانند معیار انتخاب شما باشند. در نهایت رزرو یک جلسه آزمایشی با استاد مد نظر میتواند به شما کمک کند انتخاب نهایی بهتری داشته باشید.

طول دوره و هزینه دوره خصوصی زبان آلمانی برای کودکان

هزینه تدریس کلاس های آلمانی برای رده سنی زیر شانزده سال بین جلسه ای 50-160 هزارتومان است.

در جلسه آزمایشی استاد با توجه به سن و سطح هر زبان آموز، تعداد تقریبی جلسات را به اطلاع شما میرساند.

به طور کلی دوره سطح A1.1 برای کودکان حدود 70جلسه طول میکشد. این دوره شامل آموزش الفبا به خردسالان نیز میشود.

سطح A1.1 برای زبان آموزان کودک حدود 60 جلسه طول میکشد. در طول این دوره فرزند شما میتواند مکالمات ابتدایی و کوتاه داشته باشد و چند شعر کوتاه به زبان آلمانی را به راحتی بخواند.

سطح های A2.1 و A2.2 معمولا بسته به کتاب یا متد مد نظر شما، بین 60 تا 70 جلسه طول میکشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر، میتوانید برای پشتیبان تیکا پیام بگذارید.