فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
ایتالیاییحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
متاسفانه استاد زبان خارجی مد نظر شما در لیست فعال نیستمدرس مورد نظر شما یافت نشد

معرفی زبان ایتالیایی

در حال حاضر زبان ایتالیایی یکی از زبان‌های محبوب و پر طرف‌دار است. سالانه افراد زیادی تمایل به یادگیری و آموزش این زبان را دارند. ایتالیایی یکی از شاخه‌های زبان لاتین می‌باشد. این زبان به زبان‌های اسپانیایی، فرانسوی و رومانی شباهت بسیار زیادی دارد. زبان ایتالیایی زبان رسمی کشور ایتالیا و برخی از شهرهایی است که در مرز مشترک ایتالیا قرار دارند.

در بسیاری از انواع مهاجرت‌ها، کودکان برای همراهی با والدین خود، نیاز دارند زبان محیط زندگی جدید خود را بیاموزند. والدین علاقه‌مندند تا کودکانشان در بهترین شرایط آموزش ببینند. تیکا با مشاوره والدین برای آموزش ایتالیایی شرایط را در ایده‌آل‌ترین حالت، به صورت آنلاین و در ساعت دلخواه شما برگزار می‌کند.

اهمیت و مزایای مشاوره برای یادگیری ایتالیایی ویژه کودکان نوجوانان

بر طبق پژوهش‌ها، بهترین سن برای یادگیری و آموزش یک زبان جدید، دوران کودکی و نوجوانی است. زیرا یادگیری در این دوران بسیار مفیدتر و عمیق‌تر خواهد بود. آموزش و یادگیری زبان ایتالیایی ویژه کودکان و نوجوانان دارای اهمیت و مزیت‌های بسیار زیادی است. در ادامه شما را با برخی از آن‌ها آشنا خواهیم ساخت.

1- لهجه

یکی از مزیت‌های مهم یادگیری زبان ایتالیایی در سنین پایین‌تر این است که فرزند شما می‌تواند بدون لهجه، صریح و واضح صحبت کند. با آموزش صحیح به کودکان و نوجوانان می‌توان تلفظ صحیح کلمات را به آن‌ها هدیه دهید. هر چه سن بالاتر می‌رود تلفظ صحیح و درست کلمات زبان دوم کاهش می‌یابد.

2- یادگیری سریع

در سنین پایین کودکان هر لحظه در حال یادگیری هستند. برای آن‌ها فرقی ندارد که به آن‌ها چه چیزی را آموزش می‌دهید. آن‌ها به‌سرعت هر چیزی را فرا خواهند گرفت. فقط باید این نکته را در نظر گرفت که برای آن‌ها ساعات خوشی را به وجود آورید تا از یادگیری لذت ببرند.

3- فرصت آموزش و یادگیری

با آموزش صحیح زبان ایتالیایی به کودکان در سنین پایین فرصت یادگیری بیشتری را برای او فراهم خواهید آورد. همچنین مهارت دانستنی او نیز بسیار بالا خواهد رفت.

4- شجاعت

کودکان همیشه دوست دارند که هر کاری را امتحان کنند. یادگیری یک زبان جدید نیز به همین صورت است. برای آن‌ها مهم نیست که کلمه‌ای را درست یا غلط تلفظ کنند؛ زیرا آن را سریع به زبان می‌آورند. آن‌ها مدام به دنبال تأیید و دیده‌شدن توسط معلم یا دوستان خود هستند. به همین دلیل به‌محض یادگیری هر کلمه‌ای آن را تلفظ و با آن جمله می‌سازند.

5- تسلط داشتن چند زبان

با یادگیری زبان ایتالیایی در دوران کودکی، تسلط داشتن به چند زبان برای کودک امری عادی خواهد بود. با یادگیری زبان‌های بیشتر او درک بهتر و بیشتری از دنیای پیشرفته‌ای که در حال حاضر زبان‌ها و فرهنگ‌های مختلف در حال ارتباط با یکدیگر هستند، خواهد داشت.

منابع آموزش مشاوره برای یادگیری ایتالیایی به کودکان و نوجوانان

از منابع جامع خوب برای آموزش زیان ایتالیایی به کودکان می‌توان از کتاب‌های زیر نام برد.

1- کتاب آموزش لغات ایتالیایی (Flashcard Ebook)

کتاب فلش کارت تصویری آموزش لغات ایتالیایی ویژه مبتدیان است. این کتاب به آموزش لغاتی درباره پوشاک، وسایل خانه، حیوانات، اعداد، اشکال و رنگ‌ها می‌پردازد. کتاب آموزش لغات ایتالیایی به سه زبان ایتالیایی، انگلیسی و فارسی، توسط تیم ویبوکیا برای کودکان علاقه‌مند به یادگیری زبان ایتالیایی تهیه شده است.

2- کتاب صلح (جنگ دور شو) - فارسی ایتالیایی

کتاب صلح (جنگ دور شو) - فارسی ایتالیایی به قلم الیزابیتا، گفت‌وگوی کودکی خردسال به نام بن با پدر و مادرش را که در زمان جنگ بالکان صورت می‌گیرد، برای کودکان گروه سنی (ب) و (ج) به رشته تحریر درآورده است.

3- کتاب Italian Made Simple از Cristina Mazzoni

اگر زبان‌آموز ایتالیایی کودک مبتدی تا متوسط هستید، این کتاب بهترین گزینه برای یادگیری اصولی و علمی ایتالیایی است.

مشاوره برای یادگیری ایتالیایی در تیکا

ما در تیکا با مشاوره والدین برای آموزش ایتالیایی به کودکان و قراردادن اطلاعات کافی در اختیار آن‌ها باعث انتخاب بهترین استاد و کتاب آموزش برای کودک و نوجوانشان خواهیم بود.

اگر به مشاوره برای آموزش زبان اسپانیایی به کودک دلبندتان نیاز دارید؛ تیکا در زمینه مشاوره والدین زبان اسپانیایی برای آموزش به کودکان نیز در کنار شما خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.

طول دوره کلاس آنلاین زبان ایتالیایی

به‌طورکلی دوره‌های زبان ایتالیایی برای آموزش زبان ایتالیایی برای کودکان و بزرگسالان در تیکا بسته به سطح زبان و سرعت یادگیری و روش مدرس شما متفاوت خواهد بود. در اکثر مواقع برای زبان‌آموزان با سطح مبتدی حدود 120 جلسه کلاس برای یادگیری زبان ایتالیایی لازم است. برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید به قسمت مشاوره یادگیری ایتالیایی رفته و مطالب بیان شده را مطالعه نمایید.

هزینه کلاس آنلاین زبان ایتالیایی

هزینه کلاس‌های آموزش زبان اسپانیایی در تیکا در از 90 هزار تومان شروع می‌شود سپس باتوجه‌به نیازهای شما و سابقة استاد انتخابی این هزینه افزایش پیدا خواهد کرد.

انتخاب بهترین استاد آزمون زبان ایتالیایی تیکا

تیکا با در اختیار داشتن اساتید زبان ایتالیایی، بهترین روش‌ها و منابع یادگیری تدریس خصوصی زبان ایتالیایی را به کار گرفته است. برای مشاوره والدین برای آموزش ایتالیایی، می‌توانید با یک جلسه آموزشی رایگان استاد موردنظر خود را بیابید. سپس کلاس‌های آنلاین جهت یادگیری ایتالیایی را آغاز کنید. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با پشتیبانی تیکا ارتباط برقرار نمایید.