فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
ژاپنیحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
سمانه امیری
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا58 زبان آموز / 634 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:20 هزار تومان
هزینه هر جلسه:190 هزار تومان

اهمیت یادگیری مقاله نویسی به ژاپنی

ژاپن در انتقال دانش و برنامه‌های آموزشی و فناوری برای بازسازی نظام علمی و آموزش‌وپرورش خود از تجربه‌های کشورهای مختلف جهان بهره‌برداری نمود و کوشید تا فقط از یک کشور الگو نگیرد. بعدازاین تحقیقات پایه نظام آموزشی ژاپن بر مبنای پژوهش و مقاله‌نویسی شکل گرفت. اگر می‌خواهید رزومه موفق تحصیلی در ژاپن داشته باشید باید مقاله‌نویسی به‌ژاپنی را به‌خوبی یاد بگیرید. این اهمیت در مقطع دکترا دوچندان می‌شود. همچنین در زمینه پیداکردن شغل مناسب در این کشور، برای آموزش ژاپنی برای تجارت نیز می‌توانید روی اساتید متخصص و باتجربه تیکا حساب کنید.

آزمون زبان ژاپنی

این آزمون که به‌اختصار آزمون JLPT زبان ژاپنی نامیده می‌شود تنها تست معتبر در زبان ژاپنی است که همانند آزمون تافل یا آیلتس در زبان انگلیسی می‌باشد. این آزمون همانند آیتلس از چهار بخش اسپیکینک، رایتینگ، ریدینگ و لیسنتیگ تشکیل شده است. اگر شما قصد ادامه تحصیل در ژاپن را دارید باید نمره رایتینگ خوبی داشته باشید. زیرا مقاله نویسی به ژاپنی کاملا مرتبط با این مهارت زبان ژاپنی است.

منابع آموزش مقاله نویسی ژاپنی

بهترین منبع برای یادگیری اصول مقاله‌نویسی به‌ژاپنی استفاده از مجلات و کتب علمی ژاپنی است. همچنین با سرچ مقالات ژاپنی در سایت گوگل‌اسکولار و سایت sid.ir  می‌ توانید از تمپلت های موجود در این سایت ها بهره ببرید. منابع زیادی همچون کتاب ‌های لغت نامه ژاپنی، نرم ‌افزارها و اپلیکیشن ‌های آموزش و تقویت زبان ژاپنی ، پادکست و ... برای یادگیری زبان ژاپنی مناسب آموزش مقاله نویسی به ژاپنی وجود دارد در زیر به معرفی برخی از آنان می پردازیم.

  1. کتاب Living Language Japanese
  2. کتاب Japanese, Comprehensive
  3. کتاب Practice Makes Perfect
  4. کتاب The Handbook of Japanese Verbs

 

سامانه ی تیکا در زمینه تقویت مهارت رایتینگ، دوره‌ ها و اساتید ویژه ‌ای را برای مهارت مقاله نویسی و آموزش رایتینگ زبان ژاپنی در نظر دارد. برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.

دوره های آموزش مقاله نویسی به ژاپنی تیکا

شما می‌توانید با انتخاب مهارت رایتینگ یا گرامر، لیست اساتیدی که روی این مهارت تمرکز دارند را مشاهده کنید. برای آشنایی بیشتر با استاد، می‌توانید یک جلسه آزمایشی رزرو کنید. در جلسه آزمایشی استاد می‌تواند به شما در انتخاب اولویت‌های اصلی یادگیری گرامر کمک کند. در صورت رضایت و موافقت با برنامه درسی استاد، می‌توانید به تعداد مدنظر کلاس را به‌صورت کاملاً خصوصی و تک‌نفره رزرو کنید. برنامه‌ریزی دوره‌ها باتوجه‌به نیازها، زمان و روزهای مدنظر شما طراحی خواهد شد.

تیکا همچنین در زمینه آموزش مقاله نویسی کره ای نیز بهترین ها را به شما پیشنهاد می‌کند. برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تیکا می‌توانید تماس بگیرید.

طول دوره کلاس مقاله نویسی ژاپنی تیکا

درصورتی‌که استاد زبان ژاپنی دانش زبانی شما را در جلسه آزمایشی تأیید کند، شما برای تقویت مهارت مقاله‌نویسی علوم مهندسی، به حدود 50 جلسه کلاس احتیاج دارید. همچنین شما برای مقاله‌نویسی به‌ژاپنی در زمینه علوم‌انسانی و هنر به حداقل 70 جلسه کلاس نیاز دارید. برای نوشتن مقالات مربوط به ادبیات ژاپنی و رشته‌های مربوط به زبان، به بیش از 90 جلسه نیاز دارید.

هزینه دوره آموزش مهارت مقاله نویسی ژاپنی تیکا

هزینه کلاس‌های خصوصی مهارت مقاله‌نویسی زبان فرانسه تیکا از 70 هزار تومان تا 150 هزار تومان متغیر است. قیمت کلاس متناسب با میزان تخصص و تجربه استاد مشخص می‌گردد. با رزرو کلاس‌ها به‌صورت پکیج و ترمی می‌توانید از تخفیف هم بهره‌مند شوید. دقت کنید که مهارت مقاله‌نویسی مهارتی نوین و جدید می‌باشد. این مهارت در بسیاری از پلتفرم‌های آموزش زبان در حال حاضر وجود ندارد. در تیکا این مهارت در کنار آموزش گرامر زبان ژاپنی برای شما زبان‌آموزان عزیز اضافه شده است. از نکات مثبت و بارز در استفاده از کلاس‌های آنلاین تیکا نصف شدن هزینه اینترنت داخلی شما در ایران می‌باشد.

انتخاب بهترین استاد مقاله نویسی زبان ژاپنی تیکا

تیکا با در اختیار داشتن بهترین اساتید، بهترین روش‌ها و منابع یادگیری برای تدریس خصوصی زبان و آموزش مقاله نویسی به زبان ژاپنی را به کار گرفته است. برای شروع یادگیری زبان ژاپنی، می ‌توانید با یک جلسه آموزشی رایگان یا با هزینه جزئی استاد مورد نظر خود را پیدا کنید. شما می‌توانید بعد از انتخاب زبان ژاپنی و مهارت رایتینگ لیستی از اساتیدی که بر این مهارت تمرکز دارند را مشاهده کنید. برای اطلاع از نحوه آموزش اساتید ویدئو معرفی از استاد در توضیحات هر مدرس برای انتخاب راحت‌تر شما زبان اموزان عزیز قرار داده شده است. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با پشتیبانی تیکا تماس حاصل فرمایید.