فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
ژاپنیحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
سمانه امیری
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا58 زبان آموز / 634 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:20 هزار تومان
هزینه هر جلسه:190 هزار تومان
حسن جعفری نیارکی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا53 زبان آموز / 778 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:50 هزار تومان
هزینه هر جلسه:180 هزار تومان

اهمیت و ضرورت یادگیری مصاحبه ژاپنی

ژاپن رشد اقتصادی بالایی را در دهه‌های ۱۹۶۰ تا ۱۹۸۰ تجربه کرده است. رشد ژاپن در دهه ۱۹۶۰ به طور متوسط ۱۰٪، در دهه ۱۹۷۰ ۵٪، و در دهه ۱۹۸۰ ۴٪ بوده است. این رشد اقتصادی باعث جذب نیروی کار متخصص و بین‌المللی از سراسر دنیا در ژاپن شده است. برای موفقیت در مصاحبه کاری باید به مهارت مکالمه ژاپنی مسلط باشید. برای یادگیری مصاحبه ژاپنی می‌توانید در کلاس‌های آموزش ژاپنی برای تجارت تیکا ثبت‌نام کنید. همچنین اگر شما قصد ادامه تحصیل در مقطع دکترا را داشته باشید باید به مصاحبه درسی با استاد راهنمای ژاپنی خود بپردازید. بعد از گرفتن تأییدیه از استاد راهنمای خود شما می‌توانید برای ویزای تحصیلی در مقطع دکترا اقدام نمایید.

چگونه یک مصاحبه ژاپنی موفق داشته باشیم؟ 

برای یادگیری زبان ژاپنی برای مصاحبه ژاپنی، شما باید انواع اصطلاحات مرتبط را یاد بگیرید. حتی پیشرفته‌ترین زبان‌آموزان ژاپنی به دلیل این که نمی‌توانند سؤالات خاصی را درک کنند، به دلیل روش خاصی که مصاحبه‌گر سؤالات را مطرح می‌کند، دچار مشکل می‌شوند و فرصت‌ها را از دست می‌دهند. اگر می‌خواهید شغل موردعلاقه را در یک شرکت ژاپنی به دست آورید، باید آماده شوید. این به معنای فراتر از تحقیق در مورد شرکت است، و بدان معنی است که چه چیزی ممکن است از شما پرسیده شود، چگونه پاسخ دهید و چگونه رفتار کنید. شما می‌توانید به کمک یک استاد زبان برای این کار آماده شوید.

یکی از عواملی که می‌تواند سبب موفقیت شما در پیدا کردن شغل در مهاجرت تجاری به ژاپن باشد، داشتن یک رزومه مناسب به زبان ژاپنی است. برای آموزش نوشتن رزومه ژاپنی بهترین اساتید را به شما پیشنهاد می‌کنیم. برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.

برای چه مواردی باید در دورهٔ مصاحبه ژاپنی تیکا شرکت کنیم؟

  • برای ورود به مقاطع دکتری دانشگاه‌های معتبر ژاپن
  • ورود به عرصهٔ کار
  • کنفرانس‌های علمی
  • کارآفرینی و...

منابع یادگیری interview  کاری در ژاپن

منابع زیادی همچون جمله کتاب‌های لغت‌نامهٔ ژاپنی، نرم‌افزارها و اپلیکیشن‌های آموزش و تقویت زبان ژاپنی، پادکست و ... برای یادگیری زبان ژاپنی موجود است. در جلسه آزمایشی کلاس‌های ژاپنی تیکا، استاد موردنظر باتوجه‌به روش تدریس خود و سطح زبان شما منابع مناسبی را به شما معرفی خواهد کرد. همچنین از معروف‌ترین سایت‌های آموزش interview  کاری در ژاپن می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  1. https://www.fluentu.com/
  2. https://www.sng.ac.jp
  3. https://blog.gaijinpot.com/basic-japanese-job-interview-questions/

کلاس زبان آنلاین برای آمادگی برای مصاحبه دکتری در دانشگاه های ژاپن       

شما می‌توانید به کمک یک استاد زبان که در زمینه ژاپنی آکادمیک و اپلای فعالیت دارد، مصاحبه با استاد سوپروایزر را تمرین کنید. معمولاً برای پاسخ به سؤالات مهارتی یا تخصصی احتیاج به دانش زبانی تخصصی نیست. اما در پاسخ به سؤالات مربوط به شخصیت خودتان و ... بهتر است زبان ژاپنی روان را یاد بگیرید. همچنین شما می‌توانید برای پیداکردن استاد مناسب، از بین اساتیدی که زبان ژاپنی را برای آزمون‌های این زبان تدریس می‌کنند استفاده کنید. این دوره‌های به‌صورت تک‌نفره و خصوصی برگزار خواهد شد. همچنین برنامه‌ریزی کلاس‌های بر اساس نیازهای شما، زمان و روزهای مد نظرتان طراحی خواهد شد.

در تیکا همچنین برای یادگیری مصاحبه کره ای نیز می‌توانید بهترین اساتید را بیابید. برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.

طول دوره آموزش مصاحبه کاری ژاپنی

دوره‌های زبان ژاپنی برای مصاحبه کاری تیکا بسته به سطح زبان و سرعت یادگیری شما و همچنین روش مدرس شما می‌تواند طولانی‌تر یا کوتاه‌تر باشد. به‌طورکلی این دوره برای افراد با سطح زبان مبتدی حدود 150 جلسه کلاس طول می‌کشد تا به سطح متوسط برسند.

هزینه کلاس های مصاحبه کاری ژاپنی

برای افرادی که می‌خواهند ظرف یک یا چند جلسه صرفاً برای یک مصاحبه کاری آماده شوند، هزینه هر ساعت کلاس مصاحبه ژاپنی بین 65 تا 100 هزار تومان خواهد بود. اگر شما به‌صورت دوره‌ای و ترمی به رزرو این کلاس‌ها بپردازید از تخفیفات تیکا نیز بهره‌مند می‌گردید. همچنین می‌توانید برای کسب اطلاع از سیر تخفیفات با پشتیبان‌های تیکا تماس حاصل کنید.

انتخاب بهترین استاد زبان ژاپنی برای مصاحبه

در سامانهٔ تدریس خصوصی زبان تیکا شما می‌توانید به‌سرعت استاد موردنظر برای مهارت مصاحبه ژاپنی را پیدا کنید. شما می‌توانید پس از انتخاب استاد در جلسهٔ آزمایشی نیز با هزینهٔ اندک یا رایگان شرکت کنید. برای انتخاب استاد ابتدا زبان ژاپنی را انتخاب و سپس با ورود به صفحه اساتید، استاد مورد نظرتان را انتخاب کنید. همچنین شما می‌توانید وارد صفحهٔ هر استاد شوید و بعد از مشاهده ویدئو معرفی هر استاد، نظرات سایر زبان‌آموزان را نیز مطالعه کنید و بهترین استاد را برای خود انتخاب کنید.