فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
کره ایحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
wonhee cho
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا11 زبان آموز / 24 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:50 هزار تومان
هزینه هر جلسه:150 هزار تومان

چرا باید به مهارت مقاله نویسی به زبان کره ای تسلط داشته باشیم؟

همان‌طور که می‌دانید، برای ارسال هرگونه رزومهٔ کاری و ... فرد باید به مقاله‌نویسی کره‌ای مسلط باشد. همچنین این موضوع را نیز باید بدانید که زبان رسمی مردم کره و دانشگاه‌های آن، زبان کره‌ای است. ازاین‌رو درصورتی‌که شما قصد ادامهٔ تحصیل و نوشتن مقالات علمی در دانشگاه‌های کره را داشته باشید باید به این زبان و همچنین کره ای تجاری مسلط باشید. به‌غیراز این شما می‌توانید مقالات کره‌ای خود را برای مجلات و ژورنال‌های کشور کره ارسال کنید. در مجموع مهارت مقاله‌نویسی به زبان کره‌ای می‌تواند در موارد زیر به کمک شما بیاید.

 • ارائهٔ پروژه‌های علمی در کشور کره
 • ارائهٔ مقالات دانشگاهی به دانشگاه‌های کره
 • ارائهٔ مقالات به ژورنال‌های و مجلات کشور کره
 • و...

منابع یادگیری مقاله نویسی کره ای

 • مجموعه کتاب‌های آموزش زبان کره‌ای Sejong Hangugeo
 • کتاب آموزش زبان کره‌ای Korean for Foreigners
 • کتاب آموزش زبان کره‌ای SKPT: Korean Speaking Easy for Foreigners
 • کتاب آموزش لغات زبان کره‌ای Korean Words for Beginners
 • کتاب آموزش زبان کره‌ای You Can Learn Korean
 • اپلیکیشن دیکشنری زبان کره‌ای Korean Dictionary
 • نرم افزار آموزش زبان کره‌ای روزتا استون (Rosetta Stone)
 • مجموعه ویدئویی آموزش زبان کره‌ای Real Develop Korean
 • اپلیکیشن یادگیری زبان کره‌ای Luv Lingua

کلاس مقاله نویسی زبان کره ای در تیکا

درصورتی‌که دانش شما در زمینه یادگیری زبان کره‌ای، در سطح مبتدی باشد، باید ابتدا پایهٔ زبان خود را قوی نمایید. برای این کار شما می‌توانید از کلاس‌های زبان کره‌ای عمومی تیکا استفاده کنید. همچنین شما می‌توانید از استاد زبان کره‌ای خود بخواهید تا برای شما کارگاه آموزش مقاله‌نویسی کره‌ای را برگزار کند. ورکشاپ‌ها در حقیقت همان کلاس‌های فشرده‌ای هستند که مهم‌ترین نکات نوشتن مقالهٔ کره‌ای را به شما آموزش می‌دهند.

همچنین درصورتی‌که علاقه دارید نیز می‌توانید در دوره آموزش خصوصی زبان کره‌ای شرکت کنید. در این صورت برنامه‌ریزی کلاس‌ها بر اساس نیازهای شخصی شما، زمان و روزهای مورد نظرتان انجام خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.

تیکا همچنین در زمینه آموزش مقاله نویسی ژاپنی نیز در کنار شماست. بهترین اساتید و مناسب‌ترین قیمت‌ها در کلاس‌های آنلاین تیکا.

طول دوره مقاله نویسی کره ای سامانه تیکا

درصورتی‌که استاد دانش زبانی شما را در جلسه آزمایشی تأیید کند، شما به حدود 50 جلسه نیاز دارید تا بتوانید یک مقاله را به زبان کره‌ای بنویسید. البته باید این موضوع را در نظر داشت که یادگیری این مهارت بستگی به تلاش شما دارد. در صورت انجام تمرین و گذاشتن زمان کافی شما می‌توانید به‌سرعت مهارت مقاله‌نویسی کره‌ای را بیاموزید.

هزینه دوره آموزش مقاله نویسی کره ای تیکا

هزینه کلاس رزومه‌نویسی کره‌ای باتوجه‌به سطح زبان زبان‌آموز، میزان تخصص استاد و ... مشخص می‌شود. به‌طورکلی هزینه کلاس‌های آنلاین کره‌ای در پلتفرم آنلاین آموزش زبان تیکا از مبلغ 50 هزار تومان شروع شده و تا مبلغ 100 هزار تومان، متغیر است. همچنین شما می‌توانید پس از گذراندن یک جلسه آزمایشی مقاله‌نویسی کره‌ای که به‌صورت رایگان یا با هزینه اندکی برگزار می‌شود، از گزینهٔ رزرو چند جلسه‌ای یا ترمی برای رزرو ادامه جلسات استفاده کنید. با این کار شما می‌توانید از تخفیفات تیکا بهره‌مند شوید. برای کسب اطلاع از سایر تخفیفات می‌توانید با مشاورین تیکا تماس بگیرید.

انتخاب استاد برای کلاس رزومه نویسی کره ای تیکا

در سامانهٔ تیکا شما می‌توانید با یک جست‌وجوی ساده استاد موردنظر خود را پیدا کنید. شما این امکان را دارید در جلسهٔ آزمایشی با هزینهٔ اندک و یا رایگان شرکت کنید. برای انتخاب استاد برای یادگیری مقاله‌نویسی به کره‌ای، ابتدا زبان کره‌ای را علامت بزنید. سپس با ورود به صفحهٔ اساتید، استاد مورد نظرتان را انتخاب کنید. همچنین شما می‌توانید وارد پروفایل هر استاد شوید با مشاهده ویدئو معرفی و نظرات سایر زبان‌آموزان بهترین استاد را باتوجه‌به فاکتورهای مورد نظرتان انتخاب کنید.