فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
کره ایحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
wonhee cho
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا7 زبان آموز / 13 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:30 هزار تومان
هزینه هر جلسه:150 هزار تومان

اهمیت یادگیری زبان کره ای

اقتصاد کره جنوبی یازدهمین اقتصاد بزرگ جهان می‌باشد. اقتصاد مختلط کره جنوبی در تسلط چند شرکت خوشه‌ای خانوادگی است که در زبان کره‌ای به آن‌ها چایبول می‌گویند. بااین‌حال به نظر نمی‌رسد سلطهٔ چایبول ها تداوم داشته باشد. چون در غیر این صورت سرعت دگرگونی اقتصاد کره به زیان نسل‌های آینده کند خواهد شد. در طول چند نسل، کره جنوبی توانست از کشوری که در میان ملل فقیر جهان رده‌بندی می‌شد به کشوری توسعه‌یافته با درآمد بالا تبدیل شود. درحالی‌که اکثر مهاجران برای اولین‌بار به‌عنوان دانشجوی بین‌المللی یا تجارت به کره می‌روند، تعداد مهاجرانی هم که برای کار به کره می‌آیند طی دو سال گذشته به طور پیوسته در حال افزایش است. برای داشتن شغلی خوب در کره شما باید یک مصاحبهٔ کره‌ای موفق را پشت سر بگذارید. همچنین باید به اصطلاحات کره ای تجاری نیز مسلط باشید.

ضرورت یادگیری زبان کره ای  برای مصاحبه

یکی از مهم‌ترین شرایط برای پیداکردن کار در کره تسلط بر زبان کره‌ای است. باتوجه‌به شرایط اقتصادی کره باید این فرصت پیش‌آمده در آسیا را جهت پیداکردن کار غنیمت شمرد. سعی مهارت زبان کره‌ای خود را تا حدی بالا ببرید که به‌راحتی بتوانید به سؤالات انگیزشی کارفرما پاسخ دهید.

چگونه مصاحبه کاری کره ای را با موفقیت سپری کنیم

برای موفقیت در مصاحبه کره‌ای باید مصاحبه را با آرامش و در کمال ادب و احترام پیش ببرید. برای یک کارفرمای کره‌ای ادب در جایگاه اول قرار دارد. مصاحبه کره‌ای دارای یک سری قواعد کلی می‌باشد که در ادامه به توضیح آن می‌پردازیم.

  1. خودخواه نباشید
  2. قبل از مصاحبه تحقیق کنید
  3. هوشمندانه سؤال کنید
  4. ایده و نظر بدهید
  5. منفعل نباشید
  6. مؤدب و موجه باشید

داشتن مهارت اسپینینگ قوی کره‌ای قطعاً شما را از بقیه نامزدهای بین‌المللی جلوتر نگه می‌دارد. علاوه بر این، داشتن رزومه کره ای مناسب به موقعیت بهتر شما کمک می‌کند.

منابع یادگیری زبان کره ای

مثل هر زبان دیگری یادگیری زبان کره‌ای با تکنیک‌های مختلف اصولی، بسیار آسان‌تر می‌شود. تنها چیزی که نیاز دارید، فداکاری، تعهد زمانی و از همه مهم‌تر روشی صحیح برای یادگیری است. باتوجه‌به این که در ایران مؤسساتی که به آموزش کره‌ای می‌پردازند بسیار کم هستند پیشنهاد ما به شما داشتن یک معلم خصوصی برای یادگیری کامل این زبان است.

دقیقاً ازآنجاکه زبان کره‌ ای اساسا با زبان انگلیسی و فارسی تفاوت‌ های زیادی دارد، طبیعی است که حتی ندانید برای یادگیری از کجا شروع کنید و چگونه کنترل آن را به دست بگیرید. اما کتاب ها و پادکست ها و اپلیکیشن های زیادی در این زمینه وجود دارند. در سامانه تیکا شما با راهنمایی استاد انتخابی خود با منابع جدیدی برای آموزش مصاحبه کره ای آشنا خواهید شد.

  • https://linguasia.com/korean-job-interview
  • http://blog.goinglobal.com/interviewing-successfully-in-south-korea/
  • https://www.wordhippo.com/what-is/the/korean-word-for-19ad8ec7231e0cc9d9ea7e0684742672018e1f05.html

دوره آموزش مصاحبه کره ای تیکا

تیکا برای متقاضیان آموزش مصاحبه کره‌ای جلسات آنلاین جهت آمادگی شما برگزار می‌کند. این دوره به‌صورت خصوصی و تک‌نفره و باتوجه‌به زمان و روزهای پیشنهادی شما طراحی می‌شود. پیش از آغاز این دوره جلسه‌ای آموزشی برگزار می‌شود. پس از شرکت در این جلسه و در صورت تمایل می‌توانید کلاس‌ها را ادامه داده و این مهارت را به‌خوبی فرا بگیرید.

تیکا همچنین برای آموزش مصاحبه کاری ژاپنی نیز بهترین اساتید را به شما پیشنهاد می‌کند. برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.

طول دوره آمادگی مصاحبه کاری زبان کره ای تیکا

دوره‌های آمادگی برای مصاحبه کاری کره‌ای تیکا بسته به سطح زبان و سرعت یادگیری شما و همچنین روش استاد شما متغیر است و می‌تواند شامل تعداد جلسات متفاوتی شود. به‌طورکلی این دوره برای افراد با سطح زبان مبتدی حدود 120 جلسه کلاس زمان می‌برد. در جلسه آزمایشی توسط استاد خود تعیین سطح خواهید شد و تعداد جلسات موردنیاز شما تخمین زده می‌شود.

هزینه کلاس آموزش مصاحبه کره ای برای کار

برای افرادی که می‌خواهند ظرف یک یا چند جلسه صرفاً برای یک مصاحبه کاری کره‌ای آماده شوند، هزینه هر ساعت کلاس مصاحبه کره‌ای بین 70 تا 150 هزار تومان می‌باشد. برای رزرو کلاس‌ها وارد وب‌سایت تیکا شده پس از ثبت‌نام، رزرو کلاس را انتخاب نمایید. سپس مهارت بیزینس در زبان کره‌ای را انتخاب کرده و باتوجه‌به ساعت‌های پیشنهادی شما و توافق استاد، این دوره را رزرو نمایید. با رزرو این دوره به‌صورت ترمی و چند جلسه‌ای می‌توانید از تخفیف ویژه تیکا بهره‌مند شوید. برای اطلاع از سایر تخفیفات با پشتیبانان ما در تماس باشید.

انتخاب بهترین استاد زبان کره ای برای مصاحبه

در سامانه آموزش زبان آنلاین تیکا برای آشنایی بیشتر با استاد، حتماً ویدئو معرفی استاد و نحوهٔ تدریس مدرس را مشاهده کنید. در جلسه آزمایشی استاد به شما در انتخاب اولویت‌های اصلی مکالمه برای مصاحبه کمک خواهد کرد. برای این که از انتخاب استاد مورد نظرتان مطمئن شوید با بررسی نظرات سایر زبان‌آموزان می‌توانید از میزان رضایت آن‌ها از استاد انتخابی خود مطلع شوید.