فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
اسپانیاییحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
سجاد قاسم پور
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا2 زبان آموز / 25 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:250 هزار تومان

تقویت مهارت مقاله نویسی به اسپانیایی چه اهمیتی دارد؟

این موضوع طبیعی است که زبان‌آموزان، کسب مهارت‌های گفتاری و شنیداری را بر نوشتن و خواندن اولویت دهند. بااین‌حال، نوشتن مقاله به زبان اسپانیایی می‌تواند موجب پیشرفت زبان و افزایش اعتمادبه‌نفس شما شود. زیرا نوشتن مقاله به زبان اسپانیایی به شما کمک می‌کند ساختارهای گرامری آموخته شده را محکم کرده و نحوه بیان ایده‌های خود را به زبان اسپانیایی سازماندهی کنید. علاوه بر این‌ها، این روزها غیرممکن است که بتوانید کارهایتان را بدون نوشتن پیش ببرید. برای تقویت نوشتار فقط به این موضوع فکر کنید که امروز چندین مرتبه از این مهارت استفاده کرده‌اید. اگر هدف شما دستیابی به تسلط زبان اسپانیایی است، باید مهارت نوشتاری زبان اسپانیایی را تقویت کنید.

نوشتن متن اسپانیایی برای آزمون DELE

یکی از کاربردهای اصلی مقاله‌نویسی به اسپانیایی در آزمون DELE  و در بخش رایتینگ می‌باشد. معمولاً در آزمون رایتینگ از شما خواسته می‌شود یک مقاله کوتاه با یک موضوع خاص بنویسید. در این مقاله کوتاه ابتدا شما باید یک نمودار یا جدول را توصیف کنید. همچنین باید از کلمات متنوعی در مقالهٔ خود استفاده کنید تا دانش لغوی خودتان را به نمایش بگذارید.

منابع آموزش مقاله نویسی اسپانیایی

برای شروع یادگیری و تقویت مهارت نوشتاری، بهتر است در ابتدا با استاد زبان اسپانیایی خود مشورت نمایید. شما باید برای آغاز مقاله‌نویسی، سبک نوشتاری خود و هدف از تقویت مهارت نوشتاری خود را مشخص کنید. درصورتی‌که هدف شما از مقاله‌نویسی به اسپانیایی، چاپ کردن مقاله در یک ژورنال علمی است، می‌توانید، اطلاعات لازم دررابطه‌با قوانین نوشتاری ژورنال موردنظر را در وب‌سایت آن مطالعه کنید. یکی از نکات مهم که در نوشتن تمامی مقالات رعایت روش صحیح نقل‌قول و رفرنس دادن مقاله است. حال به‌طورکلی شما می‌توانید برای تقویت مهارت مقاله‌نویسی به زبان اسپانیایی از منابع زیر کمک بگیرید:

  • مقالهٔ Spanish Writing Assignment and Sample Essay - Todo Sobre Mi - All About Me
  • مقالهٔ Emergency Sub Plans for Spanish Teachers
  • کتاب AP Spanish Summer Homework Distance Learning
  • کتاب LA FAMILIA Writing Prompt with Vocabulary

 چگونه مقاله خود را در یک ژورنال اسپانیایی زبان چاپ کنیم؟

برای چاپ مقاله در ژورنال‌های اسپانیایی، ابتدا باید مقررات هر ژورنال را در مقالهٔ خود رعایت کنید. در صورت تعیین هدف از مقاله‌نویسی به اسپانیایی، می‌توانید این قوانین را در دوره مقاله‌نویسی اسپانیایی بیاموزید. دومین موضوعی که باید دررابطه‌با مقالهٔ ژورنالی رعایت کنید، درنظرگرفتن سطح زبانتان با سطح ژورنال موردنظر است. برای مثال؛ درصورتی‌که بار اول به مقاله‌نویسی اسپانیایی می‌پردازید، بهتر است مقالهٔ خود را به یک ژورنال با سطح متوسط ارسال کنید. بهتر است پس از ارسال مقاله، بازخوردهای داوران را در نظر بگیرید و از قضاوت شدن نترسید. حال پس از به‌دست‌آوردن تجربه همکاری با این ژورنال‌ها و ساختن رزومه بهتر، می‌توانید برای ژورنال‌های بسیار معروف نیز مقالات خود را ارسال کنید و مهارت مقاله‌نویسی خود را تقویت کنید.

ترجمه مقالات علمی به زبان اسپانیایی با تیکا

اگر مقالهٔ علمی خود را در ابتدا به زبان فارسی نوشته‌اید و قصد ترجمهٔ آن را به زبان اسپانیایی دارید، می‌توانید از یک استاد زبان یا فردی که در رشته شما متخصص است و به زبان اسپانیایی تسلط دارد، در یادگیری مقاله‌نویسی به زبان اسپانیایی کمک بگیرید. شرکت در ورکشاپ‌های آموزش مقاله‌نویسی زبان اسپانیایی به شما کمک می‌کند اصل مطلب را یاد بگیرید. اگر این کارگاه همراه با ارائه بازخورد باشد، می‌توانید روی گرفتن یک بازخورد مناسب از استاد نیز حساب کنید.

همچنین اگر به دنبال آموزش مقاله نویسی ایتالیایی هستید، تیکا به شما بهترین اساتید زبان ایتالیایی را معرفی می‌کند. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.

طول دوره آموزش مهارت مقاله نویسی اسپانیایی تیکا

درصورتی‌که استاد زبان اسپانیایی در تخصص آموزش اسپانیایی تجاری، دانش زبانی شما را در جلسه آزمایشی تأیید کند، شما برای تقویت مهارت مقاله‌نویسی علوم مهندسی، به حدود 50 جلسه کلاس احتیاج دارید. همچنین شما برای نوشتن مقاله اسپانیایی مربوط به علوم‌انسانی و هنر به حداقل 70 جلسه کلاس نیاز دارید. برای نوشتن مقالات مربوط به ادبیات اسپانیایی و رشته‌های مربوط به زبان، به بیش از 80 جلسه نیاز دارید.

هزینه دوره آموزش مهارت مقاله نویسی اسپانیایی تیکا

هزینه کلاس‌های خصوصی مقاله‌نویسی به اسپانیایی در تیکا از 45 هزار تومان تا 100 هزار تومان متغیر هستند. قیمت کلاس‌ها بسته به مهارت و تجربه اساتید تعیین می‌شود. در صورت رزرو این دوره به‌صورت پکیج و چند جلسه‌ای می‌توانید از تخفیف ویژه‌ای بهره‌مند شوید.

انتخاب بهترین استاد دوره آموزش مهارت مقاله نویسی زبان اسپانیایی تیکا

درصورتی‌که دانش شما در زمینه زبان اسپانیایی مبتدی باشد، باید ابتدا پایه خود را تقویت کنید. برای این امر شما می‌توانید از کلاس‌های زبان اسپانیایی عمومی تیکا بهره ببرید. می‌توانید از استاد زبان اسپانیایی خود بخواهید که برای شما ورکشاپ آموزش مقاله‌نویسی به اسپانیایی برگزار نماید. ورکشاپ مقاله‌نویسی کلاس فشرده‌ای است که مهم‌ترین نکات نوشتن را به شما آموزش می‌دهد. درصورتی‌که علاقه دارید نیز می‌توانید دوره آموزش خصوصی را با استاد مورد نظرتان بردارید. تیکا در زمینه دوره‌های ویژه آموزش زبان اسپانیایی بهترین اساتید را به شما پیشنهاد می‌دهد. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.