فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
اسپانیاییحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
متاسفانه استاد زبان خارجی مد نظر شما در لیست فعال نیستمدرس مورد نظر شما یافت نشد

تاریخچه لهجه کوبایی

زبان اسپانیایی که کوبایی ها با آن مکالمه می کنند، در حقیقت نوعی از زبان اسپانیایی کاستیل است. این زبان توسط مهاجران از جزایر قناری در قرن 19 و 20 آورده شده است. لهجه ی کوبانو از برخی جهت ها با زبان اسپانیایی کاستیلایی که در اسپانیا افراد با آن صحبت می کنند، متفاوت می باشد .برخی از واژگان این لهجه ترکیبی از لهجه های کمونیسم، عامیانه کرئول و لهجه بینی می باشد.

چرا باید به یادگیری لهجه کوبایی بپردازیم؟

در حال حاضر با کاهش محدودیت‌های سفر به کشور کوبا، این جزیره به یک مکان شلوغ تجاری و گردشگری در حوزهٔ کارائیب تبدیل شده است. برای سفر به کوبا، علاوه بر یادگیری زبان اسپانیایی، برای ارتباط با افراد شما باید به لهجه کوبایی نیز تسلط کافی داشته باشید.

مزایا و اهمیت آموزش مکالمه زبان اسپانیایی با لهجه کوبایی

معمولاً در سفر به کشورهای خارجی، این موضوع طبیعی است که افراد در ثانیه‌های اول مکالمه، سطح تسلط فرد مقابل بر زبان را بر اساس لهجه‌اش قضاوت می‌کنند. برای داشتن اعتمادبه‌نفس هنگام مکالمهٔ اسپانیایی کوبایی، یکی از اولین اقدامات، تسلط بر لهجهٔ آن است. یادگیری زبان اسپانیایی کوبایی به شما کمک می‌کند که مکالمه شما با افراد، بسیار طبیعی‌تر به نظر برسد. علاوه‌برآن بتوانید ارتباط بهتری با ساکنین کوبا برقرار کنید.

تفاوت لهجه کوبایی با سایر لهجه های زبان اسپانیایی

واژگان لهجهٔ کوبانو نمونه‌ای از تأثیرات مختلف فرهنگی و تاریخی در این جزیره است. با وجود این که بسیاری از کلمات کوبا از جزایر قناری نشات گرفته شده است، کماکان در این زبان، اصطلاحاتی از آفریقای غربی، فرانسوی و حتی اندلس یا گالیسی به چشم می‌خورد. تلفظ واژگان کوبایی، می‌تواند یکی از جنبه‌های پیچیده اسپانیایی کوبا باشد. در لهجهٔ کوبانو اغلب صداهای r و l را به صامت‌هایی که از دو صدا به‌جای یکدیگر استفاده می‌کنند، بهره می‌برند. همچنین در این لهجه، صداهای ابتدای کلمه می‌توانند به طور کامل ناپدید شوند. علاوه‌برآن صداهای  s، ممکن است حذف یا تنفس شوند. به‌طورکلی، بسیاری از صامت‌های نامفهوم را در گفتار کوبایی خواهید شنید.

منابع آموزش و تقویت لهجه کوبایی

انتخاب یک پارتنر زبان اسپانیایی کوبایی که حتی‌الامکان، دانش بیشتری داشته باشد می‌تواند در یادگیری و تقویت لهجه کوبایی بسیار مفید باشد. همچنین برای یادگیری و بهبود لهجه کوبایی شما می‌توانید از منابعی همچون سریال‌های آموزش زبان اسپانیایی بهره ببرید. البته وجود یک استاد خصوصی که با شما به زبان اسپانیایی کوبایی، مکالمه داشته باشد بسیار مفید است.

 

دوره آموزش اسپانیایی کوبایی تیکا

آموزش زبان اسپانیایی با لهجه کوبایی تیکا یکی از شاخه‌های آموزش زبان اسپانیایی است. این دوره با اساتید مجرب به‌صورت آنلاین انجام می‌شود. شما می‌توانید برای تسلط بیشتر بر این لهجه، ساعت‌های زیادی خارج از کلاس به تمرین بپردازید. به‌طورکلی برای رسیدن از هر سطح به سطح دیگر به حداقل 20 جلسه کلاس خصوصی نیاز دارید.

تیکا همچنین دوره آموزش زبان اسپانیایی با لهجه کلمبیایی را با بهترین اساتید این زبان به شما پیشنهاد می‌کند. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با پشتیبانی تیکا (91016620-021) تماس بگیرید.

طول دوره اسپانیایی کوبایی تیکا

مبتدی تا پیش متوسط: 20 جلسه.

پیش متوسط تا متوسط: 20 جلسه.

متوسط تا فرا متوسط: 20 جلسه.

فرامتوسط تا پیشرفته: 20 جلسه.

هزینه دوره اسپانیایی کوبایی تیکا

به‌طورکلی هزینه کلاس آموزش لهجه کوبایی سامانهٔ تیکا باتوجه‌به سطح زبان زبان‌آموز، میزان تخصص استاد با لهجه کوبایی و شرایط و زمان یادگیری مشخص می‌شود. هزینه کلاس‌های آنلاین زبان اسپانیایی با لهجهٔ کوبایی در پلتفرم آنلاین آموزش زبان تیکا از مبلغ 45 هزار تومان شروع شده و تا مبلغ 85 هزار تومان، متغیر است. شما می‌توانید اساتید را باتوجه‌به معیارها و مبلغ موردنظر خود در سامانهٔ تیکا انتخاب نمایید.

بهترین اساتید مکالمه با لهجه کوبایی در تیکا

سامانهٔ تیکا با بهره‌گیری از بهترین اساتید زبان اسپانیایی کوبایی، بهترین روش‌ها و منابع یادگیری زبان اسپانیایی کوبایی را به کار گرفته است. برای شروع یادگیری زبان اسپانیایی و آموزش لهجه کوبایی و شرکت در کلاس‌های زبان اسپانیایی تیکا، می‌توانید همین حالا استاد دلخواه خود را انتخاب کنید و یادگیری این زبان را شروع کنید. همچنین می‌توانید با انتخاب برخی از اساتید، جلسه اول و آزمایشی خود را رایگان برگزار کنید. در سایت آموزش آنلاین زبان تیکا می‌توانید به‌صورت مجازی و از راه دور به یادگیری زبان اسپانیایی بپردازید. در صفحه اساتید، استاد خود را انتخاب کرده و در روز و ساعت دلخواه در کلاس خصوصی آنلاین شرکت کنید.