فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
ترکی استانبولیحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
فلور انصاری
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا5 زبان آموز / 2 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:120 هزار تومان

تاریخچه زبان ترکی استانبولی

زبان ترکی استانبولی مانند زبان‌های فنلاندی و مجارستانی یکی از زبان‌های شاخهٔ آلتایی از خانواده زبان‌های اورال - آلتایی است. در اصطلاح جهانی به زبان‌های ترکی زبان‌های اغوز گفته می‌شود. به زبان‌های ترکیه‌ای، آذری، قزاق، قرقیزی، تاتار، ترکمنی، ازبکی و بسیاری از زبان‌هایی که در بالکان تا آسیای مرکزی و شما غربی چین و جنوب سیبری صحبت می‌شود نیز زبان‎های اغوز گفته می‌شود.

ضرورت یادگیری زبان ترکی استانبولی برای مصاحبه

یکی از مهم‌ترین کاربردهای استفاده از زبان ترکی، مصاحبه ترکی استانبولی است. در کشور ترکیه فرصت‌های شغلی متعددی در اکثر شاخه‌ها وجود دارد. شما می‌توانید با یادگیری این زبان ترکی در مصاحبه‌های شغلی موفق شوید. همچنین دانشگاه‌های ترکیه یکی از دانشگاه‌های معتبر در دنیا است. برای ثبت نام در دانشگاه های ترکیه شما باید مهارت مصاحبه به زبان ترکی را یاد بگیرید.

تیکا همچنین بهترین اساتید زبان ترکی استانبولی را برای آموزش رزومه نویسی ترکی استانبولی به شما پیشنهاد می‌دهد. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.

چگونه مصاحبه ترکی استانبولی را با موفقیت سپری کنیم؟ 

برای یادگیری زبان ترکی استانبولی برای مصاحبه ترکی استانبولی، شما باید انواع اصطلاحات مرتبط را در ذهن خود داشته باشید. معمولاً شما باید برای سپری کردن مصاحبه‌ها پاسخ سؤالات انگیزشی، موقعیتی و مهارتی را آماده کنید. شما می‌توانید به کمک یک استاد زبان برای این کار آماده شوید. اساتیدی که در زمینهٔ مکالمه زبان ترکی استانبولی فعالیت می‌کنند برای مصاحبه کاری نیز می‌توانند به شما کمک کنند.

برای چه مواردی باید در دورهٔ مصاحبه ترکی استانبولی تیکا شرکت کنیم؟

  • برای ورود به مقاطع دکتری دانشگاه‌های معتبر ترکیه
  • ورود به عرصه ی کار
  • کنفرانس‌های علمی
  • کارآفرینی و...

منابع یادگیری زبان ترکی برای مصاحبه کاری و تحصیلی

منابع زیادی همچون جمله کتاب‌های لغت‌نامهٔ ترکی استانبولی، نرم‌افزارها و اپلیکیشن‌های آموزش و تقویت زبان ترکی استانبولی، پادکست و ... برای یادگیری زبان ترکی مناسب مصاحبه سفارت ترکیه وجود دارد. در جلسه آزمایشی کلاس‌های ترکی استانبولی تیکا، استاد موردنظر باتوجه‌به روش تدریس خود و سطح زبان شما منبع مناسبی را به شما معرفی خواهد کرد. همچنین از معروف‌ترین کتاب‌های آموزش زبان ترکی استانبولی برای مصاحبه ترکی استانبولی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مجموعه کتابIstanbul Course Books
  • مجموعه کتاب آموزش ترکی استانبولی Yedi Iklim
  • مجموعه کتاب های Yeni-Hitit
  • پادکست های زبان ترکی استانبولی
  • اپلیکیشن‌های آموزش زبان ترکی

سامانهٔ تیکا در زمینه تقویت مهارت مکالمه، دوره‌ها و اساتید ویژه‌ای را برای مهارت گفتار زبان ترکی استانبولی در نظر دارد. برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.

کلاس زبان آنلاین تیکا برای آمادگی برای مصاحبه دکتری در دانشگاه های ترک زبان

شما می‌توانید به کمک یک استاد زبان که در زمینه ترکی استانبولی آکادمیک و اپلای فعالیت دارد، مصاحبه با استاد سوپروایزر را تمرین کنید. معمولاً سؤالات مهارتی یا تخصصی احتیاج به دانش زبانی تخصصی ندارد. اما در پاسخ به سؤالات مربوط به شخصیت خودتان و ... بهتر است زبان استانبولی روان را یاد بگیرید. همچنین شما می‌توانید برای پیداکردن استاد مناسب، از بین اساتیدی که زبان استانبولی را برای آزمون‌های این زبان تدریس می‌کنند استفاده کنید.

همچنین در تیکا برای آموزش مصاحبه عربی نیز می‌توانید بهترین اساتید این زبان را بیابید. برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.

طول دوره آموزش مصاحبه ترکی استانبولی تیکا برای مصاحبه کاری

دوره‌های آموزش ترکی استانبولی برای بیزینس و مصاحبه کاری تیکا بسته به سطح زبان و سرعت یادگیری شما و همچنین روش مدرس شما می‌تواند طولانی‌تر یا کوتاه‌تر باشد. به‌طورکلی این دوره برای افراد با سطح زبان مبتدی حدود 120 جلسه کلاس طول می‌کشد.

هزینه کلاس مصاحبه ترکی استانبولی تیکا برای کار

برای افرادی که می‌خواهند ظرف یک یا چند جلسه صرفاً برای یک مصاحبه کاری آماده شوند، هزینه هر ساعت کلاس مصاحبه ترکی استانبولی بین 65 تا 100 هزار تومان خواهد بود. شما رزرو کلاس را حداقل یک روز قبل از تاریخ کلاس می‌توانید انجام دهید. برای این منظور لازم است تا از قسمت جست‌وجوی سایت، عبارت "مصاحبه" را جست‌وجو کنید. همچنین می‌توانید با پشتیبان‌های ما تماس بگیرید تا استاد مد نظرتان را پیدا کنید.

انتخاب استاد زبان ترکی استانبولی برای مصاحبه

در سامانهٔ تیکا شما می‌توانید به‌سرعت و با یک جست‌وجوی ساده استاد موردنظر برای مهارت مصاحبه ترکی استانبولی را پیدا کنید. شما می‌توانید پس از انتخاب استاد در جلسهٔ آزمایشی نیز با هزینهٔ اندکی شرکت کنید. برای انتخاب استاد برای یادگیری زبان ترکی استانبولی در تیکا، ابتدا زبان ترکی استانبولی را انتخاب و سپس با ورود به صفحهٔ اساتید، استاد مورد نظرتان را انتخاب کنید. همچنین شما می‌توانید وارد صفحهٔ هر استاد شوید و نظرات سایر زبان آموزان را مطالعه کنید و بهترین استاد بهتری را انتخاب کنید.