آموزش آنلاین زبان فرانسه | انتخاب استاد مکالمه فرانسه

برگزاری کلاس آنلاین زبان فرانسه از مبتدی تا پیشرفته به همراه بهترین اساتید زبان فرانسه ایران برای آمادگی آزمون TCF ، آزمون TEF ،آمادگی آزمون DALF ، امتحان DELF به صورت غیرحضوری و مجازی

شماره همراه خود را وارد کنید تا کارشناسان ما بهترین اساتید زبان فرانسه را به شما پیشنهاد دهند

آیا می خواهید به بهترین اساتید زبان فرانسه ایران دسترسی پیدا کنید؟

برگزاری کلاس آنلاین زبان فرانسه از مبتدی تا پیشرفته به همراه بهترین اساتید زبان فرانسه ایران برای  آمادگی آزمون tef،آزمون dalf به صورت غیرحضوری و مجازی

اساتید پیشنهادی زبان فرانسه تیکا

 استاد مائده کولیان مدرس زبان فرانسه  در تیکا

مائده کولیان

مدرس تخصصی زبان فرانسه رزرو جلسه رایگان
 استاد فاطمه یزدانی مدرس زبان فرانسه  در تیکا

فاطمه یزدانی

مدرس تخصصی زبان فرانسه رزرو جلسه رایگان
 استاد سعیده نعمت الهی مدرس زبان فرانسه  در تیکا

سعیده نعمت الهی

مدرس تخصصی زبان فرانسه رزرو جلسه رایگان
 استاد شکوفه شاه محمدی مدرس زبان فرانسه  در تیکا

شکوفه شاه محمدی

مدرس تخصصی زبان فرانسه رزرو جلسه رایگان
لیست همه اساتید زبان

جستجو و انتخاب استاد زبان فرانسه

با استفاده از پلتفرم آموزش آنلاین زبان فرانسه تیکا می توانید زبان فرانسه را راحت تر از همیشه یاد بگیرید. با کلیک بر روی بهترین استاد زبان فرانسه ، استاد زبان آنلاین مورد نظرخود را انتخاب کنید و به صورت مجازی و یا حضوری زبان فرانسه را فرا بگیرید ؛ برای آشنایی با متد آموزش زبان فرانسه استاد می توانید از جلسه آزمایشی رایگان استفاده کنید.برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تیکا کافیست شماره همراه خود را در فرم بالا وارد کنید و ما در اسرع وقت با شما تماس می گیریم.

بهترین استاد آنلاین زبان فرانسه در ایران به همراه مکالمه آزاد

رزومه استاد زبان

در پروفایل هر استاد زبان می توانید با سابقه تدریس و رزومه و مهارت های آن ها بیشتر آشنا شوید و با توجه به انتظارات و اهداف خودتان بهترین استاد زبان فرانسه را انتخاب کنید و شروع به یادگیری آنلاین زبان فرانسه کنید.

رزرو کلاس آنلاین زبان فرانسه با کمترین هزینه

هزینه کلاس زبان آنلاین

اکثر اساتید زبان تیکا یک جلسه آزمایشی رایگان برای زبان آموزان دارند و شما می توانید به صورت مجازی و آنلاین یک جلسه رایگان با استاد زبان فرانسه مورد نظرتان داشته باشید . علاوه بر آن قیمت هر جلسه اساتید مختلف متفاوت است و زبان آموزان می توانند با توجه به بودجه خود بهترین استاد زبان فرانسه را انتخاب کنند.

یادگیری زبان فرانسه در زمان دلخواه شما به صورت آنلاین و غیرحضوری

زمان برگزاری کلاس فرانسه

در صفحه پروفایل اساتید زبان فرانسه زبان آموزان می توانند با توجه به وقت آزاد خودشان جلسه آموزش زبان فرانسه را با استاد زبان مورد نظرشان انتخاب کنند و به صورت آنلاین و از طریق ویدئو چت به یادگیری زبان فرانسه بپردازند.

استاد زبان فرانسه مد نظرت رو انتخاب کن

شما با استفاده از سامانه جستجو وانتخاب استاد زبان فرانسه می توانید به بهترین اساتید زبان خارجه دسترسی داشته باشید، تنها کافی است در سامانه یادگیری آنلاین زبان ثبت نام کنید تا بتوانید در زمان دلخواه و مکان دلخواه به یادگیری زبان فرانسه بپردازید، سایت آموزشی ما انواع مهارت های مورد نظر زبانی را پوشش می دهد که به صورت آموزش آنلاین از الفبای زبان فرانسه تا آزمون های TCF ، آزمون TEF ، آمادگی آزمون DALF ، امتحان DELF و آزمون TCF- DAPنام برد، ضمناً اساتید برجسته ما در حوزه آموزش فرانسه برای مقاطع تحصیلی متفاوت مانند: آموزش زبان فرانسه برای کودکان،دیپلم مقدماتی زبان فرانسه (DELF) ، دیپلم پیشرفته زبان فرانسه (DALF) زبان فرانسه به همراه دانلود فیلم آموزش زبان فرانسه مبتدی، دانلود کتاب های آموزش فرانسه رایگان با قابلیت دانلود منابع آموزش زبان فرانسه، دانلود کتاب زبان فرانسه ECHO،کتاب Entre Amis، دانلود کتاب Learn Frenchف دانلود رایگان کتاب Contacts:Langue et culture fancaises ، دانلود داستان فرانسه را نیز برای شما به ارمغان می آورد. همیشه بین اساتید زبان بر سر اینکه آموزش گرامر زبان فرانسه و یا کاربرد زبان مهم تر است بحث داغی بوده است، شما در سامانه آموزش آنلاین زبان به همه ی استاد زبان ها با شیوه و متد آموزشی متفاوت دسترسی دارید و می توانید استاد آنلاین ، یا استاد حضوری (استاد خصوصی) خود را داشته باشید. مهم انتخاب شما بعنوان زبان آموز است که چه شیوه ای را برای آموزش زبان فرانسه با توجه به پیشنهاد متخصصان و کارشناسان زبان فرانسه ما انتخاب می کنید. اگر بدنبال یک سایت برای تقویت زبان انگلیسی خود می گردید پیشنهاد کاربران زبان فرانسه ما و کارشناسان تیکا را جدی بگیرید و مکالمه زبان فرانسه و یا یادگیری خود را با ما شروع کنید. ما در این راه یک پارتنر زبان فرانسه مطمئن برای شما هستیم. هزینه تدریس آنلاین زبان در تیکا کاملا به صورت توافقی و با توجه به رزومه مدرس خصوصی تان انتخاب می کنید و ما بهترین قیمت کلاس زبان فرانسه را به شما پیشنهاد میدهیم. با سایت تدریس خصوصی تیکا بهترین معلم خصوصی زبان فرانسه را با بهترین کیفیت آموزشی و با مناسب ترین قیمت کلاس زبان داشته باشید.

جدیدترین اساتید آنلاین زبان فرانسه تیکا

 استاد شکوفه شاه محمدی مدرس زبان فرانسه  در تیکا

شکوفه شاه محمدی

مدرس تخصصی زبان فرانسه رزرو جلسه رایگان
 استاد زهره مدرسی پور مدرس زبان فرانسه  در تیکا

زهره مدرسی پور

مدرس تخصصی زبان فرانسه رزرو جلسه رایگان
 استاد سعیده نعمت الهی مدرس زبان فرانسه  در تیکا

سعیده نعمت الهی

مدرس تخصصی زبان فرانسه رزرو جلسه رایگان
 استاد الهه خواجویی نسب مدرس زبان فرانسه  در تیکا

الهه خواجویی نسب

مدرس تخصصی زبان فرانسه رزرو جلسه رایگان
لیست همه اساتید زبان

نمونه ویدئو آموزش زبان فرانسه

سوالات متداول زبان آموزان

کلاس ها به صورت مجازی و غیرحضوری (آنلاین) برگزار می شود؛ نیم ساعت قبل از برگزاری کلاس یک پیامک که شامل لینک برگزاری کلاس است برای شما ارسال می شود که با زدن بر روی آن لینک در محیط وب وارد کلاس خصوصی خود با استاد زبان می شوید. هیچ اپلیکیشنی برای ورود به کلاس نیاز نیست و کلاس ها ی آنلاین در محیط مررورگر گوشی یا لپ تاپ شما برگزار می شود.

زمان جلسه آزمایشی به مدت نیم ساعت می باشد که با حضور استاد و زبان آموز به صورت ویدئو چت ،به تعیین سطح زبان آموز ، هدف گذاری و نحوه تدریس پرداخته می شود، کلاس ها و جلسات بعدی آموزش زبان به مدت حداقل یک ساعت می باشد.

آموزش آنلاین زبان تیکا با همکاری موسسه سفیر گفتمان اقدام به ارائه مدرک معتبر کرده است ، شما پش از برگزاری کلاس های خود از طریق پشتیبانی می توانید نسبت به درخواست مدرک معتبر سفیر اقدام نمائید.

هزینه هر کلاس بسته به سطح شما و استاد مد نظرتان انتخاب می شود، شما در لیست اساتید آموزش آنلاین تیکا می توانید قیمت هر استاد زبان را مشاهده نمائید.

بسته به تعیین سطح شما و انتخاب مدرس و هدف گذاری تان ، کتاب های موجود در بازار زبان ایران را هر مدرس به صورت اختصاصی پیشنهاد و متد آموزشی را ترسیم می نماید.

جلسه آزمایشی زبان عربی برای تعیین سطح و آشنائی مدرس با زبان آموز و بلعکس صورت می پذیرد تا هدف گذاری و روند تدریس مشخص گردد، جلسات آزمایشی اکثر مدرسین زبان عربی تیکا رایگان است.

اخبار و مقالات مرتبط زبان فرانسه