فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
عربیحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
احمد باقری نیا
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا16 زبان آموز / 76 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:70 هزار تومان
هزینه هر جلسه:140 هزار تومان
محمود فرجام
محمود فرجام
مدرس جدید
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکاتخفیف ویژه برای نفر اول
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:280 هزار تومان
زهرا طاهری تقوی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا18 زبان آموز / 30 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:25 هزار تومان
هزینه هر جلسه:100 هزار تومان
رفیع اله ثرایی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا110 زبان آموز / 422 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:160 هزار تومان
هادی زهیری فر
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا39 زبان آموز / 78 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:10 هزار تومان
هزینه هر جلسه:175 هزار تومان
محمد رضازاده کاوری
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا133 زبان آموز / 236 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:100 هزار تومان
علی مهر
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا29 زبان آموز / 59 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:20 هزار تومان
هزینه هر جلسه:110 هزار تومان

اهمیت و مزایای یادگیری زبان عربی در سفر

اگر برای سفر یکی از کشورهای حوزه خلیج‌فارس و یا یکی از کشورهای عرب‌زبان را انتخاب کرده‌اید؛ نیاز دارید تا در حد نیاز از زبان مورداستفاده در این کشورها بدانید. عربی زبانی بسیار شیرین و غنی است. این به معنی سختی این زبان برای یادگیری نیست. درهرصورت برای برقراری ارتباط و انجام کارهای روزانه از قبیل پرسیدن آدرس و سؤالات غیرقابل‌اجتناب نیاز به یادگیری زبان عربی در سفر دارید.

لهجه های زبان عربی برای آموزش عربی در سفر

زبان عربی لهجه‌های مختلفی را شامل می‌شود. هر کشور عربی حداقل یک لهجه منحصربه‌فرد برای خود دارد. این عدد برای برخی از کشورهای عربی به 2 یا چند لهجه می‌رسد. عربی فصیح یا عربی فصحه که زبان متون نوشتاری و زبان رسمی مشترک نوشتاری میان تمام اعراب دنیا است؛ یکی از بهترین انتخاب‌ها برای یادگیری است. اما اگر کشور خاصی را برای سفر انتخاب کرده‌اید؛ برای صحبت‌های روزانه می‌توانید لهجه عامیانه آن کشور را یاد بگیرید.

این لهجه عامیانه برای برخی کشورها با هم مشابه و یا متفاوت هستند. به‌عنوان‌مثال عربی عراقی بسیار مشابه با عربی خلیجی و بسیار متفاوت با عربی تونسی است.

برای آموزش مکالمه عربی، می‌توانید روی تیکا حساب کنید. بهترین اساتید زبان عربی در سفر در تیکا باتوجه‌به هدف شما از یادگیری زبان و زمان مناسب شما برای برگزاری کلاس این زبان را به شما آموزش می‌دهند. صفحه اساتید زبان عربی در سفر تیکا را برای مهارت عربی در سفر جستجو کنید و برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با پشتیبانی تیکا نیز تماس بگیرید.

منابع مطالعه زبان عربی در سفر

یکی از بهترین روش‌ها و منابع برای یادگیری و تمرین مکالمه عربی در سفر، شرکت در کلاس‌های آنلاین زبان است. کلاس‌های آنلاین باتوجه‌به برگزاری در ساعت دلخواه شما، آزادی عمل شما در برنامه‌ریزی برای یادگیری زبان را افزایش می‌دهد.

همچنین یکی از بهترین توصیه‌ها برای یادگیری عربی در سفر، مطالعه کتاب‌های عربی در سفر موجود در بازار است. در میان کتب آموزش عربی، یکی از معتبرترین کتاب‌ها عربی در سفر (العربیه فی السفر) نوشته حسن اشرف الکتابی است. علاوه بر این بسیاری از وب‌سایت‌های آموزش زبان عربی در سفر، پادکست‌ها، رادیو عربی، موزیک‌های عربی نیز به بهبود زبان شما کمک می‌کند.

دوره آموزش زبان عربی در سفر تیکا

تیکا کلاس زبان عربی در سفر آنلاین با بهترین اساتید عربی در سفر را برای یادگیری زبان عربی در سفر پیشنهاد می‌کند. با شرکت در دوره زبان عربی در سفر تیکا، کلاس شما در ساعت دلخواه شما در شبانه‌روز برگزار می‌گردد. همچنین از تدریس بهترین اساتید زبان عربی که خود تجربه زندگی در کشورهای عرب‌زبان را داشتند، بهره‌مند می‌شوید.

تیکا همچنین در یادگیری زبان ترکی استانبولی و ترکی استانبولی در سفر بهترین اساتید و کلاس‎های آنلاین را به شما پیشنهاد می‌کند. برای شروع یادگیری و اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.

طول دوره و هزینه کلاس آموزش زبان عربی در سفر تیکا

طول دوره زبان عربی در سفر تیکا بسته سطح زبان شما و روش تدریس مدرس متفاوت خواهد بود. به طور متوسط برای فردی که سطح زبان عربی در سفر مبتدی دارد، به حدود 120 جلسه آنلاین نیاز دارد. هزینه کلاس‌های آمادگی برای زبان عربی در سفر باتوجه‌به معیارهای مختلفی مشخص می‌شود. از جمله این موارد می‌توان به سطح زبان زبان‌آموز، میزان تخصص استاد و شرایط و زمان یادگیری اشاره کرد.

هزینه کلاس‌ زبان عربی در سفر در تیکا از مبلغ 30 هزار تومان شروع شده و تا مبلغ 150 هزار تومان، متغیر است.

ثبت نام در کلاس عربی در سفر تیکا

برای انتخاب استاد مناسب و ثبت‌نام در کلاس‌های آنلاین عربی در سفر تیکا می‌توانید طبق این فرآیند اقدام کنید.

در صفحه زبان عربی، تخصص و مهارت موردنظر خود یعنی تخصص مکالمه عربی و مهارت عربی در سفر را انتخاب کنید. پس از اعمال فیلتر وارد صفحه اساتید متخصص در زمینه تدریس مهارت موردنظر خود شوید.

سپس با مشاهده و بررسی پروفایل اساتید تیکا، می‌توانید استاد دلخواه خود را انتخاب کنید. قدم بعدی تعیین زمان مناسب کلاس باتوجه‌به زمان برنامه‌ریزی شما و روزهای قابل رزرو استاد است. برای این کار در تقویم موجود در پروفایل استاد می‌توانید روز و ساعت موردنظر را انتخاب و کلاس خود را رزرو کنید.

تیکا بهترین اساتید زبان عربی را برای یادگیری این زبان به شما پیشنهاد می‌کند. همچنین برای اطلاعات بیشتر، پرسیدن سؤالات و مشاوره رایگان می‌توانید با پشتیبانی تیکا به شماره 91016620 – 021 تماس بگیرید.