فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
چینیحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
مرضیه لاله زار(جویائو)
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا1 زبان آموز / 1 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:36 هزار تومان
هزینه هر جلسه:360 هزار تومان

مزایای مهاجرت به چین

ازآنجایی‌که کشور چین یکی از وسیع‌ترین و قدرتمندترین کشورهای جهان است. اقتصاد رو به پیشرفت و توسعه بی‌نظیر در حوزه کشاورزی و آموزشی داشته است، افراد زیادی برای مهاجرت به چین اقدام می‌کنند. باتوجه‌به پایین بودن هزینه تحصیل در دانشگاه‌های چین شما با مهاجرت تحصیلی چین می‌توانید از دانشگاه‌های مطرح این کشور در آسیا بهره ببرید. همچنین به علت تجارت زیاد این کشور با ایران و مابقی کشورها فرصت‌های شغلی بین‌المللی در این کشور برای شما وجود خواهد داشت. در سال ۲۰۲۱، نرخ بیکاری در کشور چین ۵ درصد گزارش شده است.

اصطلاحات تجاری برای مهاجرت باهدف تجارت در چین از اهمیت بسیاری برخوردارند. بهترین اساتید در آموزش زبان چینی برای تجارت را در تیکا از دست ندهید. برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.

روش های یادگیری زبان چینی

زبان چینی برای آموختن و یادگیری؛ به‌عنوان یک زبان چالش‌برانگیز شناخته می‌شود. زیرا دارای هزاران کاراکتر و یک رویکرد خاص در تلفظ است. شما ممکن است بخواهید چینی را سریع یاد بگیرید تا برای سفر به چین آماده شوید یا مهارت‌های زبانی خود را گسترش دهید. به‌جای تلاش برای یادگیری کل زبان چینی به‌صورت یک‌باره، از اصطلاحات و عبارت‌های اساسی شروع کنید تا بتوانید به زبان چینی مکالمه و صحبت کنید. همچنین می‌توانید از فیلم‌های چینی، نمایش‌های تلویزیونی، رادیو و کتاب‌های صوتی استفاده کنید تا زبان را بهتر یاد بگیرید. اگر با چینی‌زبان‌های بومی در رستوران‌های چینی و به‌صورت فردی با یک مربی تمرین کنید؛ در مهارت صحبت‌کردن به زبان چینی پیشرفت سریع‌تری خواهید داشت.

برای پیدا کردن پارتنر برای تقویت زبان چینی نیز می‌توانید روی تیکا حساب کنید. برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.

آزمون زبان چینی

شما برای مهاجرت به چین به نمره قبولی آزمون HSK که آزمون بین‌المللی زبان چینی است نیاز دارید. برای شرکت در آزمون عادی HSK دو روش وجود دارد.

  • باتوجه‌به علاقه شما (مخصوصاً برای نوشتن هانزی) ، روی کاغذ
  • استفاده از رایانه.

برای هر دو فرم، شما باید به یک مکان فیزیکی بروید.

نمره قبولی در آزمون چینی

شما باید حداقل 60٪ پاسخ درست داشته باشید. این بدان معناست که 120 امتیاز از 200 برای HSK 1 & 2 و 180 از 300 امتیاز برای HSK3 به بالا برای قبولی نیاز است.

منابع یادگیری زبان چینی

همه ما می‌دانیم که یادگیری زبان چینی به‌صورت آنلاین محبوبیت بیشتری دارد. اما گاهی اوقات فقط کافی است کتاب‌ها را بادقت و چندین بار مطالعه کنید. در این بخش به معرفی 6 تا از بهترین کتب خودآموز یادگیری زبان چینی می‌پردازیم.

  • مبانی کاراکتر (نویسه) های چینی” (انتشارات دانشگاه ییل).
  • دستور زبان مدرن چینی ماندارین: راهنمای عملی” (دستور زبان‌های مدرن).
  • “تایمز: دوره پیشرفته خواندن روزنامه چینی “.
  • “سری کلاسیک مختصر چینی: شهر محاصره شده.
  • 500 اصطلاح رایج چینی: فرهنگ لغت رایج حاشیه‌نویسی شده.
  • Niubi زبان چینی واقعی که هرگز در مدرسه به شما نیاموخته‌اند.

دوره زبان چینی برای مهاجرت به چین در تیکا

حال که با مزایا و اهمیت آموزش زبان چینی برای مهاجرت آشنا شدید، بهتر است بدانید از روش‌های مختلفی برای آموزش و یادگیری این زبان استفاده می‌شود. اما اگر می‌خواهید در مدت‌زمان کوتاهی و به‌صورت اصولی به زبان چینی مسلط شوید، بهترین روش برای آموزش و یادگیری این زبان گذراندن این دوره در انواع آموزشگاه برای زبان چینی مهاجرت است. کلاس‌ها و دوره‌های تیکا قابلیت برگزاری به‌صورت اختصاصی و تک‌نفره را دارا می‌باشند. همچنین برنامه‌ریزی این دوره‌ها بر اساس نیازهای هر فرد و ساعت‌های مدنظر او صورت می‌گیرد. شما می‌توانید در تیکا از خدمات مشاوره زبان برای مهاجرت استفاده نمایید.

در تیکا همچنین می‌توانید آموزش روسی برای مهاجرت را نیز با بهترین اساتید زبان روسی ببینید. برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.

 طول دوره آموزش چینی برای مهاجرت به چین

درصورتی‌که تمایل به رزرو کلاس چینی برای مهاجرت به چین داشته باشید با رزرو یک جلسه آموزشی رایگان یا با هزینه اندک می‌توانید تعداد جلسات موردنیاز برای یادگیری این زبان را تخمین بزنید. اما به‌طورکلی شما برای رساندن سطح زبان چینی خود به  A2، به حدود 150 جلسه کلاس احتیاج دارید.

هزینه دوره آموزش چینی در تیکا

هزینه کلاس های خصوصی آموزش چینی برای مهاجرت تیکا از 100 هزارتومان تا 270 هزارتومان متغیر است. این مبلغ با توجه به سطح زبان و میزان تجربه و تخصص استاد چینی انتخابی شما تعیین می ‌شود. با رزرو چند جسله ای و ترمی دوره ها می توانید از تخفیفات ویژه تیکا بهره مند شوید. از نکات بسیار خوب در استفاده از کلاس های آنلاین سامانه آموزش زبان تیکا محاسبه هزینه اینترنت به صورت نیم بها می باشد.

انتخاب بهترین استاد چینی در تیکا

تیکا با در اختیار داشتن بهترین مربیان زبان چینی برای شما، بهترین روش‌ها و منابع یادگیری برای آموزش زبان برای مهاجرت به چین را به کار گرفته است. شما بعد از انتخاب مهارت مورد نظر خود در تیکا می ‌توانید وارد پروفایل اساتید موجود شوید و ویدئوهای ضبط شده آن ها و روش های تدریسی او را مشاهده نمایید. همچنین با بررسی نظرات سایر زبان آموزان انتخاب بهترین استاد برای شما ساده تر خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر می ‌توانید با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.