فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
انگلیسیحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
مژگان رضایی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا59 زبان آموز / 311 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:300 هزار تومان
نسیم حبیبی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا1 زبان آموز / 0 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:300 هزار تومان
محمد عویدی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا21 زبان آموز / 206 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:160 هزار تومان
حمیدرضا صدیقی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا1 زبان آموز / 0 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:250 هزار تومان
وحید اشرفی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا8 زبان آموز / 21 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:10 هزار تومان
هزینه هر جلسه:400 هزار تومان
امین عبدالهی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا172 زبان آموز / 710 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:33 هزار تومان
هزینه هر جلسه:99 هزار تومان
پرنی هایراپتیان
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا110 زبان آموز / 316 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:200 هزار تومان
شادی هاشمی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا203 زبان آموز / 1180 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:180 هزار تومان
مجید حاتمی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا66 زبان آموز / 164 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:50 هزار تومان
هزینه هر جلسه:350 هزار تومان

ثبت نام در این آزمون از طریق وبسایت دانشگاه آزاد ممکن است. کافی است فرم ثبت نام آزمون ept را پر کنید و هزینه را پرداخت نمایید. شما میتوانید زمان و مکان برگزاری آزمون را انتخاب کنید. این آزمون معمولا هر فصل برگزار میشود. اکثر شهرهای ایران و دانشگاه های علوم و تحقیقات آزاد اسلامی میتوانند حوزه امتحانی ept باشند.

شما باید کارت ورود به جلسه را دریافت و پرینت کنید. در روز مقرر حداقل 30 دقیقه قبل از شروع آزمون به مرکز آزمون مراجعه نمایید. همراه داشتن تلفن همراه یا ساعت هوشمند و سایر وسایل ارتباطی در جلسه امتحان ممنوع است.

همچنین تیکا بهترین اساتید زبان انگلیسی را برای کلاس آزمون msrt به شما پیشنهاد می‌کند که در صفحه این مهارت می‌توانید استاد مورد نظر خود را انتخاب و یا برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.

هزینه آزمون EPT چقدر است؟

هزینه آزمون EPT ممکن است هر دوره تغییر کند. با توجه به مشابه بودن سیستم این آزمون به بخش خواندن و گرامر آزمون تافل، هزینه های آن با نرخ ارز رابطه مستقیم خواهد داشت. در حال حاضر این آزمون حدود 100 هزارتومان هزینه ثبت نام دارد.

آزمون ای پی تی دانشگاه آزاد چند بخش دارد؟

در این آزمون شما باید به 100 سئوال پاسخ دهید. مدت زمانی که برای پاسخگویی در اختیار دارید معادل 140 دقیقه است. اگر قبل از این در کنکور زبان انگلیسی شرکت کرده باشید، با قالب این سئوالات آشنا خواهید بود. سئوالات به صورت تستی در برگه پاسخ نامه پاسخ داده میشوند. به طور کلی شما باید به چهار بخش زیر پاسخ دهید:
لغات و کلمات : شامل 25 پرسش از سطوح متفاوت می باشد
گرامر و دستور زبان : شامل 40 پرسش می باشد
ریدینگ (Reading):شامل 20 پرسش که که از 2 الی 3 متن داده می شود.
کلوز(cloze test):شامل 15 سوال که از دو متن داده می شود .

نمره قبولی آزمون EPT دانشگاه آزاد چند است ؟

آزمون EPT دارای 100 نمره می باشد که حداقل نمره مورد نیاز جهت پاس کردن آزمون انگلیسی EPT 50 نمره میباشد که توسط برگزار کنندگان اعلام شده است .

اعلام نتایج آزمون EPT دانشگاه آزاد

برای دیدن نتایج آزمون ای پی تی، میتوانید به سایت دانشگاه آزاد استلامی مراجعه کنید. برای گرفتن بهترین نتیجه در آزمون، میتوانید از سایت تیکا و تجربه اساتید استفاده کنید. همچنین منابع رایگان زیادی در بخش دانلود سایت در اختیار شما عزیز قرار گرفته است.

منابع آزمون EPT چیست ؟

منابع متفاوتی برای آزمون انگلیسی EPT پیشنهاد شده اند. هر کدام از این منابع بخشی از مهارت های شما را قوی کرده و شما را برای این آزمون آماده میکنند. از جمله کتاب هایی که مفید خواهند بود، میتوان به سری TOEFL Reading Flashو 504 essetial words اشاره کرد. در کلاس های آمادگی برای آزمون، اساتید آموزش زبان انگلیسی ممکن است از سایر کتاب های مرجع نیز برای تقویت گرامر و گسترش دایره لغات شما استفاده کند.

دوره آمادگی EPT در سامانه تیکا

برای آمادگی در این آزمون شما میتوانید روی کمک اساتید برتر زبان انگلیسی تیکا حساب کنید. برای اینکه بدانید دقیقا به چند جلسه نیاز دارید، ابتدا یم جلسه آزمایشی با اساتیدی که این مهارت را در پروفایل خود ذکر کردند رزرو کنید. برای پیدا کردن اساتید مناسب شما میتوانید کلمه ept را در نوار جست و جوی سایت سرچ کنید.

با توجه به شباهت ساختاری ept و تافل، اساتید آزمون تافل نیز میتوانند به شما کمک کنآزمون EPT , آزمون ept چیست , سایت آزمون ept دانشگه آزاد, آزمون ept دانشگاه آزاد چیست , منابع آزمون ept دانشگاه آزادند. در طول دوره تمرکز بر مهارت درک مطلب انگلیسی و تست زنی شما در گرامر خواهد بود. با بررسی نمونه های آزمون های ept سال های قبل، اساتید به شما کمک میکنند به هدف خود برسید.

تیکا همچنین برای آموزش آزمون tcf سفارت فرانسه دوره‌های ویژه با بهترین اساتید زبان فرانسه برگزار می‌کند. می‌توانید برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.

طول دوره آمادگی EPT در سامانه تیکا

در صورتی که شما از سطح کاملا مبتدی قصد آماده شدن برای گرفتن نمره بالای 80 در آزمون را دارید، حداقل به حدود 50 جلسه کلاس نیاز خواهید داشت. در صورتی که سطح شما بالاتر از سطح مبتدی باشد، استاد به شما دوره کوتاه تری را پیشنهاد خواهد کرد. در بین هر چند جلسه شما میتوانید با ارائه نتایج تست زنی خود به استاد از او بازخورد جامعی درمورد نقاط قوت و ضعف خود بگیرید.

هزینه دوره آمادگی EPT در سامانه تیکا

قیمت هر جلسه کلاس اصلی با اساتید آزمون ept و تافل در سامانه تیکا بین 40-70 هزارتومان خواهد بود. شما میتوانید با استفاده از گزینه های رزرو پنج یا ده جلسه ای، پنج و ده درصد تخفیف نیز بگیرید.