فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
ایتالیاییحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
متاسفانه استاد زبان خارجی مد نظر شما در لیست فعال نیستمدرس مورد نظر شما یافت نشد

اهمیت یادگیری زبان ایتالیایی برای مهاجرت به ایتالیا

زبان ایتالیایی همانند دیگر زبان‌های رومی ریشه لاتین دارد. بیش از ۸۵ میلیون نفر در جهان به زبان ایتالیایی سخن می‌گویند. فارغ از این که زبان رسمی کشور ایتالیا محسوب می‌شود. بسیاری از افراد ایتالیا را به‌عنوان مقصد مهاجرت خود انتخاب می‌کنند. باید برای زندگی و یافتن کار در این کشور زبان ایتالیایی را یاد بگیرند. اغلب مردم ایتالیا از زبان ایتالیایی برای برقراری ارتباط استفاده می‌کنند. همچنین باید بدانید که تعداد کمی از ایتالیایی‌ها نسبت به یادگیری زبان انگلیسی علاقه نشان داده‌اند.

همچنین شما برای یادگیری بهتر مکالمه ایتالیایی به یک پارتنر زبان ایتالیایی برای تمرین نیاز دارید. تیکا در این زمینه نیز در کنار شماست. برای اطلاعات بیشتر مهارت پارتنر زبان به تخصص مکالمه ایتالیایی مراجعه و یا با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.

مزایای مهاجرت به ایتالیا

زندگی در ایتالیا باعث می‌شود افراد از امکانات رفاهی متعددی برخوردار شوند. در ادامه به چند مزیت زندگی در ایتالیا می‌پردازیم تا به جواب این سؤال که چرا افراد مهاجرت به ایتالیا را در صدر انتخاب‌های خود قرار می‌دهند، برسیم.

1- درمان رایگان

از مزایای زندگی در ایتالیا می‌توان به هزینه درمانی رایگان اشاره کرد. این مزیت موجب شده افراد بسیاری این گزینه را در امر مهاجرت به ایتالیا مدنظر قرار دهند.

2- اقتصاد ایتالیا

ایتالیا به‌عنوان کشوری اروپایی شناخته می‌شود که اقتصاد آن از دو بخش تشکیل شده است. در بخش شمالی این کشور شرکت‌های خصوصی فعالیت دارند. همین امر موجب شده تا اقتصاد در این بخش توسعه بیشتری داشته باشد. اقتصادی که در بخش جنوبی ایتالیا فعال است بر مبنای کشاورزی بوده. صادرات نیز تأثیر مستقیمی بر روی اقتصاد ایتالیا داشته است. صنایع غذایی، مواد شیمیایی، پوشاک، آهن‌آلات و صنعت توریسم از مهم‌ترین بخش‌هایی است که اقتصاد ایتالیا را تحت تأثیر قرار داده‌اند.

3- هزینه زندگی پایین  

پایین بودن هزینه زندگی و تحصیل باعث شده این مورد از مهم‌ترین دلایل مهاجرت به ایتالیا باشد. اشخاصی که نسبت به هزینه‌های زندگی در ایتالیا آشنایی کافی داشته باشند، می‌توانند زندگی بهتری را در کشور ایتالیا برای خود به وجود بیاورند. حقوقی که مردم ایتالیا دریافت می‌کنند حدود 2000 تا 3000 یورو در طول ماه است. این مبلغ می‌تواند بخش قابل‌توجهی از هزینه‌های زندگی را پوشش دهد. برخورداری از کیفیت بالا یکی از مهم‌ترین مزایای زندگی در این کشور ایتالیا است.

4- شرایط کار برای مهاجران در ایتالیا

افرادی که متقاضی زندگی در ایتالیا هستند بهتر است نسبت به شرایط کاری در این کشور توجه کافی داشته باشند. اغلب مهاجران غیراروپایی زمانی می‌توانند از طریق کار به ایتالیا مهاجرت کنند که دعوت‌نامه کاری رسمی از سوی یک کارفرمای ایتالیایی دریافت کرده باشند. اگر دعوت‌نامه کاری شما مرتبط با رشته تحصیلی‌تان باشد ویزای 6 ماهه ایتالیا برای شما صادر خواهد شد. همچنین پس از گذراندن این دوره نیز می‌تواند نسبت به تمدید ویزای خود به مدت یک سال اقدام کند. برای مهاجرت به ایتالیا با اهداف تجاری، تیکا به شما دوره‌های آموزش ایتالیایی تجاری با بهترین اساتید تیکا را پیشنهاد می‌کند. در این دوره‌ها اصطلاحات ضروری برای استفاده در محیط‌های تجاری را می‌آموزید. برای اطلاعات بیشتر پشتیبانی تیکا در کنار شماست؛ با ما تماس بگیرید.

5- هزینه تحصیل کم

پایین بودن هزینه تحصیل در ایتالیا نیز از مزایای ایتالیا به شمار می‌رود. همچنین طی سال‌های گذشته میزان خشونت خیابانی نیز در این کشور کاهش پیدا کرده است. متقاضیان زندگی در ایتالیا چنان چه قصد داشته باشند تحصیلات خود را در این کشور اروپایی به اتمام برسانند باید مبلغ 4000 تا 5000 یورو را به‌عنوان هزینه سالانه تحصیل در نظر بگیرند. البته ناگفته نماند تحصیل در دانشگاه‌های ایتالیا باعث می‌شود افراد آینده شغلی ایده‌آل و مطلوبی را برای خود به دست بیاورند و از مزایای زندگی در ایتالیا نیز بهره‌مند گردند.

دریافت وام برای خرید خانه

مردم ایتالیا به‌عنوان افرادی حسابگر شناخته می‌شوند و اغلب حساب بانکی معقولی دارند. با دریافت اقامت ایتالیا می‌توانید با دریافت وام‌های کوتاه‌مدت خانه‌ای متناسب را برای خود خریداری کنید.

منابع یادگیری زبان ایتالیایی برای مهاجرت به ایتالیا

اگر قصد مهاجرت به ایتالیا را دارید، می‌توانید از منابع زیر برای یادگیری استفاده کنید.

 کتاب Italian Made Simple .

کتاب  Living Language Italian.

کتاب Italian Grammar: Barron,s .

دوره آموزش زبان ایتالیایی برای مهاجرت در تیکا

تیکا در زمینه آموزش ایتالیایی برای مهاجرت بهترین اساتید زبان ایتالیایی که خود ساکن ایتالیا هستند را به شما معرفی می‌کند. قطعاً علاوه بر آموزش زبان ایتالیایی شما می‌توانید از تجربیات استاد خود نیز بهره ببرید.

همچنین شما می‌توانید به بهترین اساتید در تیکا برای آموزش زبان اسپانیایی برای مهاجرت نیز اعتماد کنید. برای اطلاعات بیشتر کافی است با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.

طول دوره های زبان ایتالیایی تیکا

اگر دانش زبان ایتالیایی شما در حد مبتدی است حدوداً برای شما حدود 80 الی 100 جلسه نیاز است تا به سطح متوسط برسید. شما می‌توانید با رزرو یک جلسه آزمایشی که صورت رایگان و یا با هزینه اندک می‌باشد؛ استاد موردنظر خود را انتخاب نمایید و از سطح خودآگاه شوید.

هزینه کلاس های آموزش زبان ایتالیایی تیکا

پیشنهاد تیکا برای زبان‌آموزان این است که اگر قصد مهاجرت به ایتالیا را دارند؛ در کنار تدریس خصوصی زبان ایتالیایی سایر مهارت‌های بیزینس ایتالیا یا زبان برای کسب‌وکار را نیز آموزش ببینند. با هزینه بین 90 تا 200 هزار تومان برای هر جلسه، می‌توانید استاد موردنظر خودتان را پیدا کنید. برای اطلاعات در این زمینه شما می‌توانید با پشتیبانی تیکا ارتباط برقرار بفرمایید.

انتخاب بهترین استاد زبان ایتالیایی تیکا

تیکا با در اختیار داشتن بهترین اساتید، بهترین روش‌ها و منابع یادگیری زبان ایتالیایی را به کار گرفته است. برای شروع یادگیری زبان ایتالیایی و شرکت در کلاس‌های زبان ایتالیایی تیکا، می‌توانید با بررسی پروفایل اساتید و تماشای ویدئوی هرکدام از آن‌ها استاد موردنظر خود را یافته و یادگیری این زبان را شروع کنید.