فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
ژاپنیحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
متاسفانه استاد زبان خارجی مد نظر شما در لیست فعال نیستمدرس مورد نظر شما یافت نشد

چرا کودکان باید زبان ژاپنی را یاد بگیرند؟

همان‌طور که در ابتدای مطلب به آن اشاره نمودیم، کشور ژاپن یکی از پیشرفته‌ترین کشورهای دنیا در زمینه علوم و تکنولوژی است. بسیاری از افراد هم به دنبال یک کشور فوق پیشرفته برای زندگی و تحصیل فرزندان خود هستند. ازاین‌رو برای اقامت و تحصیل فرزندان در این کشور، فرزند شما باید به زبان ژاپنی تسلط داشته باشد. درصورتی‌که قصد ثبت‌نام در دوره زبان ژاپنی کودکان را دارید، پیش از شروع یادگیری این زبان ما به شما مشاوره والدین برای آموزش زبان ژاپنی تیکا را پیشنهاد می‌کنیم.

یادگیری زبان ژاپنی برای کودکان چه فوایدی را به همراه دارد؟

یادگیری زبان ژاپنی برای کودکان بسیار راحت‌تر از یادگیری آن برای بزرگسالان است. یادگیری این زبان پیچیده موجب تقویت حافظه و افزایش هوش فرزند شما نیز خواهد شد. زبان ژاپنی دارای الفبای پیچیده‌ای است که موجب ایجاد چالش در یادگیری فرزند شما می‌شود. فرزند شما می‌تواند برای یادگیری این زبان از انیمیشن‌‌های زبان ژاپنی کوتاه شروع کند و سپس در دوره‌‌های آنلاین ژاپنی شرکت کند.

 از چه سنی بهتر است زبان ژاپنی را بیاموزیم؟

برای پاسخ به این سؤال در جلسه مشاوره والدین برای آموزش زبان ژاپنی، باید فاکتورهای مختلفی را بررسی نمود. یکی از فاکتورهای بسیار مهم، میزان هوش و ذکاوت فرزند شما است. اما به‌طورکلی باید گفت سن هفت‌سالگی یکی از مناسب‌ترین سنین برای یادگیری این زبان است. شما می‌توانید به کمک بازی و روش‌های سرگرم‌کننده به آموزش زبان ژاپنی به کودکان بپردازید. همچنین برای یادگیری تخصصی‌تر زبان ژاپنی، فرزند شما بهتر است در کلاس‌های زبان ژاپنی تیکا نیز شرکت کند.

منابع آموزش در مشاوره والدین برای آموزش زبان ژاپنی به کودکان

امروزه با ورود تکنولوژی در آموزش‌ها، منابع ویدئویی و بازی‌های آنلاین کمک بسیاری به یادگیری کودکان شما خواهد نمود.

از معروف‌ترین منابع آنلاین یادگیری زبان ژاپنی برای کودکان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کتاب Japanese from Zero
  • کتاب Living Language Japanese
  • کتاب Japanese, Comprehensive
  • کتاب Practice Makes Perfect
  • کتاب A Guide to Japanese Grammar
  • کتاب Japanese Verbs and Essential of Grammar
  • کتاب The Handbook of Japanese Verbs
  • کتاب Japanese Vocabulary (Barron’s Vocabulary)
  • اپلیکیشن‌های آموزش زبان ژاپنی برای کودکان
  • فیلم‌ها و کارتون‌های ژاپنی‌زبان که در یوتیوب و آپارات به‌صورت رایگان موجود می‌باشند.

 دوره مشاوره والدین ژاپنی و آموزش آنلاین ژاپنی برای کودکان در تیکا

در حال حاضر یکی از ساده‌ترین راه‌های شروع آموزش زبان ژاپنی کودکان، ثبت‌نام در سامانه تیکا است. شما به کمک این سامانه می‌توانید به مدرسین ژاپنی از نقاط مختلف دسترسی داشته باشید. علاوه بر این شما می‌توانید به کمک تیکا، در هزینه‌‌ها و زمان رفت‌وآمد تا آموزشگاه نیز صرفه‌جویی کنید. در این دوره، یک استاد صرفاً به فرزند شما به‌صورت خصوصی تدریس می‌کند. علاوه بر این‌ها آموزش‌های کودکان در تیکا معمولاً با بازی و سرگرمی انجام می‌شود. دورة یادگیری زبان ژاپنی در تیکا به طور کاملاً خصوصی و تک‌نفره برگزار می‌شود. همچنین برنامه‌ریزی کلاس‌ها باتوجه‌به نیازها، زمان و روزهای مدنظر شما طراحی خواهد شد. تیکا بهترین اساتید را برای مشاوره والدین برای آموزش زبان کره ای به کودکان به شما پیشنهاد می‌کند. برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.

طول دوره آموزش زبان ژاپنی کودکان تیکا

دوره‌های آموزش زبان ژاپنی به کودکان معمولاً تا سطح سوم استاندارد شش‌گانه زبان، یعنی سطح B1 برگزار می‌شوند. به‌طورکلی رسیدن از سطح صفر به سطح A1 حدود 55 جلسه طول می‌کشد. رسیدن از سطح A1 به سطح A2 حدود 60 جلسه و رسیدن به سطح B1 حدود 75 جلسه طول می‌کشد. در نهایت برای کودکان زیر 9 سال، توصیه می‌شود کلاس‌ها به‌صورت نیم ساعته رزرو شوند. ازاین‌رو ممکن است طول دوره یادگیری ژاپنی برای این افراد نیز، طولانی‌تر شود.

هزینه دوره ی ژاپنی کودکان در تیکا

هزینه دوره‌های زبان ژاپنی در تیکا بسیار مناسب‌تر از سایر سامانه‌ها بوده و کیفیت کلاس‌ها کاملاً تضمینی هستند. به طور متوسط هزینه دوره آموزش زبان ژاپنی برای کودکان بین هر ساعت 60 تا 160 هزار تومان خواهد بود. همچنین شما می‌توانید پس از دریافت مشاوره والدین برای آموزش زبان ژاپنی با رزرو این دوره به‌صورت چند جلسه‌ای و ترمی از تخفیفات ویژه تیکا برخوردار شوید.

انتخاب بهترین استاد زبان ژاپنی برای کودکان در تیکا

برای انتخاب بهترین و مناسب‌ترین استاد تدریس خصوصی زبان ژاپنی برای فرزندتان، به توضیحات پروفایل و نظرات سایر زبان‌آموزان توجه کنید. همچنین نظرات والدین دیگر می‌تواند برای تصمیم‌گیری بهتر مفید واقع شوند. علاوه بر این‌ها شما بهتر است استادی را انتخاب کنید که فرزندتان هم بتواند با او ارتباط بگیرد. شما می‌توانید با رزرو یک جلسه آزمایشی با استاد مورد نظرتان به طور کامل آشنا شوید. درصورتی‌که نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتری داشته باشید، پشتیبانان تیکا پاسخگوی شما خواهند بود.