فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
کره ایحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
متاسفانه استاد زبان خارجی مد نظر شما در لیست فعال نیستمدرس مورد نظر شما یافت نشد

اول‌ازهمه به معرفی زبان کره ای برای مشاوره والدین برای آموزش زبان کره‌ای می‌پردازیم. کشور کره در سال 1948 به دو کشور کره شمالی و کره جنوبی تقسیم شد. کره جنوبی جمعیتی بیش از 50 میلیون و کره شمالی حدود 25 میلیون نفر را شامل می‌شوند. زبان کره‌ای یکی از زبان‌های شرق آسیا است. این زبان بر خلاف زبان‌های چینی و ژاپنی که متکی به الفبای تصویری هستند، یک الفبای آسان با تنها 24 حرف است. زبان کره‌ای 77 میلیون گویشور دارد که بیشتر آن‌ها در کره جنوبی، کره شمالی و آمریکا زندگی می‌کنند. امروزه محصولات سینمایی و سریال‌های تلویزیونی موفق کره مخاطبان جهانی پیدا کرده‌اند. به همین خاطر زبان کره‌ای هم به یکی از محبوب‌ترین زبان‌های آسیایی بین زبان‌آموزان خارجی تبدیل شده است.

علاقه مندی ایرانی ها به یادگیری زبان کره ای

بیشتر علاقه‌مندان، زبان کره‌ای را زبانی پر حس، پرانرژی و بانشاط می‌دانند که آشنایی بافرهنگ یک سرزمین جدید را برایشان فراهم می‌کند. برخی نیز می‌خواهند به‌عنوان مترجم در ایران مشغول کار شوند. امروزه صنعت سینما و موسیقی کره ای نیز پیشرفت بسیاری کرده و بعضی‌ها هم می‌خواهند معنای متون کره‌ای و آهنگ‌هایش را بهتر متوجه شوند. همچنین برای تحصیل راحت تر و برقراری ارتباط با مردمان کشور کره مشاوره برای آموزش کره ای کودکان  و یادگیری این زبان مورد اهمیت قرار می‌گیرد.

مزایای یادگیری زبان کره ای

زبان کره ای یکی از آسان ترین زبان ها در بین کشورهای آسیایی

کره‌ای  از نظر قوانین ادبی، شبیه به زبان چینی و ژاپنی است. اما سیستم نوشتن آن به طور قابل توجهی آسان تر است. الفبای کره ای از 28 حرف تشکیل شده است که به هانگول (Hangul) معروف است. یادگیری این الفبا به یکی دو ساعت زمان نیاز دارد. یادگیری دستور زبان کره ای از الگوی SOV پیروی می‌کند. اما وقتی مفهوم را درک کنید یادگیری بسیار آسان می‌شود.

تجربه سفر بهتر

کشور کره مخصوصاً کره جنوبی پر از مکان‌های گردشگری است. مانند مکان‌های جالب تاریخی و هنری که افراد زیادی علاقه‌مند به بازدید از آن هستند. مردم کشور کره جنوبی قادر به برقراری ارتباط با زبان انگلیسی هستند؛ بنابراین بدون دانستن زبان مادری می‌توان به آنجا سفر کرد. اما قطعاً می‌دانید که برای لذت بردن کامل در سفر به این کشور، دانستن زبان کره‌ای می‌تواند کمک‌کننده باشد. در این صورت شما فرصتی ویژه‌ای خواهید داشت تا با صاحبان مشاغل، همسایگان و راهنمای تورها صحبت کنید تا بتوانید با دریافت مشاوره برای آموزش کره‌ای در این کشور راه خود را پیدا کنید.

راحت تر و با لذت بیشتر فیلم و آهنگ کره ای را بشنوید

یادگیری زبان کره‌ای یکی از اصلی‌ترین دلایل برای کسانی که علاقه به فیلم و سریال کره‌ای دارند می‌باشد. موسیقی کره‌ای می‌تواند یکی دیگر از دلایل علاقه شما به مطالعه این زبان خارجی باشد. امروزه امکان دسترسی به ترجمهٔ فیلم یا آهنگ‌ها بسیار آسان است. اما تماشای فیلم با زبان اصلی حس و حال بهتری را منتقل می‌کند.

کسب درآمد در کنار یادگیری زبان کره ای

 زمانی که بر زبان کره‌ای مسلط باشید امکان اشتغال در زمینهٔ ترجمه برای شما وجود خواهد داشت. حال شغل انتخابی شما می‌تواند در زمینهٔ ترجمه فیلم یا ترجمه مدارک باشد و یا حتی شما می‌توانید به‌عنوان مترجم برای شرکت‌های مختلف مشغول به کار شوید. فرصت شغلی دیگری که برای شما ایجاد خواهد شد، تدریس و مشاوره برای آموزش کره‌ای است.

بهبود فرصت های شغلی

کشور کره از نظر جایگاه اقتصادی سیزدهمین کشور بزرگ جهان است؛ بنابراین احتمال زیادی وجود دارد که شرکت‌های ایران قصد همکاری با این بازار بزرگ را داشته باشند. با صحبت‌کردن به زبان کره‌ای قادر خواهید بود ارتباط مؤثرتری با مشتریان یا شرکت‌های تجاری داشته باشید. همچنین یادگیری کره‌ای می‌تواند هنگام جستجوی شغل در شرکت‌های معتبر کره‌ای مانند هیوندای، سامسونگ، ال جی و ... مزیت بزرگی برای شما به شمار رود.

با یادگیری زبان کره ای، می توانید سایر زبان های آسیایی را به آسانی یاد بگیرید

زبان کره‌ای شباهت‌های زیادی با سایر زبان‌های آسیایی دارد. با یادگیری زبان کره‌ای، می‌توانید زبان چینی، ژاپنی و سایر زبان‌های آسیایی را آسان‌تر یاد بگیرید. همچنین شما می‌توانید بسیاری از واژگان را بشناسید و به دلیل الگوهای مشابه اصول اولیه گرامر را درک کنید.

مشاوره والدین برای آموزش کره ای در تیکا

اگر قصد دارید تا کودکتان در مدت‌زمان کوتاهی و به‌صورت اصولی به زبان کره‌ای مسلط شود، بهترین روش برای آموزش و یادگیری این زبان تدریس خصوصی زبان کره‌ای مخصوص کودکان در سامانه آموزشی تیکا است. این کلاس‌ها به‌صورت خصوصی و تک‌نفره برگزار می‌شود. همچنین برنامه‌ریزی دوره‌ها بر اساس نیازهای کودک شما و زمان و روز مورد نظرتان طراحی خواهد شد. شما می‌توانید در تیکا از خدمات مشاوره والدین برای آموزش زبان کره‌ای استفاده نمایید.

تیکا همچنین برای مشاوره والدین برای آموزش زبان  ژاپنی نیز در کنار شماست. برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.

طول دوره آموزش چینی برای کودکان

طول دوره‌ای که برای تسلط کودک شما به زبان کره‌ای نیاز می‌باشد به زمانی بستگی دارید که فرزندتان در هر جلسه برای آموزش اختصاص می‌دهد. بر اساس مطالعات صورت‌گرفته، کودکانی که در طول روز یک ساعت را به آموزش زبان کره‌ای اختصاص می‌دهند سریع‌تر از سایر کودکان به زبان کره‌ای تسلط پیدا می‌کنند. در صورتی که تمایل دارید به‌صورت دقیق طول دوره آموزش کره‌ای برای کودکان را تخمین بزنید با رزرو یک جلسه آموزشی رایگان می‌توانید طول دوره را تعیین کنید.

هزینه کلاس آنلاین و خصوصی زبان کره ای برای کودکان

هزینه کلاس‌های آموزش زبان کره‌ای پس از جلسه مشاوره والدین برای آموزش کره ای به کودکان تعیین می‌شود. هزینهٔ کلاس‌های برای یادگیری زبان کره‌ای کودکان 50  تا 100 هزار تومان است. قیمت کلاس ها به استاد مورد نظر شما بستگی دارد. در صورتی که کلاس ها را به صورت  چند جلسه ای رزرو کنید هزینه نهایی شما شما کمتر می شود. همچنین با تماس با پشتیبانی تیکا می توانید از سایر تخفیفات مطلع شوید. با توجه به اینکه سرور های تیکا داخلی است، هزینه اینترنت برای شما به صورت نیم بها خواهد بود.

 انتخاب بهترین اساتید زبان کره ای برای کودکان

در سامانه تیکا امکان پیداکردن بهترین استاد برای فرزند شما بسیار آسان است. شما می‌توانید پس از دریافت مشاوره والدین برای آموزش کره ای به کودکان با انتخاب زبان کره‌ای وارد صفحه اساتید شوید. سپس با خواندن رزومه اساتید، مشاهده ویدئو معرفی استاد و همچنین نظراتی که برای آن‌ها ثبت شده، مدرس موردنظر خود را انتخاب کنید. یکی از فرصت‌های خوب تیکا امکان شرکت در جلسه آزمایشی با استاد انتخاب شده می‌باشد. در جلسه آزمایشی امکان مشاوره والدین برای آموزش زبان کره‌ای وجود دارد. با انتخاب برخی از اساتید این جلسه رایگان و یا با هزینهٔ اندکی برگزار می‌شود.