فیلترهای اعمال شدهحذف فیلترها
ترکی استانبولیحذف فیلتر
حذف فیلتر
حذف فیلتر
محدثه رستمی
محدثه رستمی
مدرس جدید
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکاتخفیف ویژه برای نفر اول
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:160 هزار تومان
محمد جواد تربیت میرکوهی
تخفیف ویژه برای زبان آموز اول در تیکا2 زبان آموز / 0 کلاس برگزار شده
تعیین سطح:رایگان
هزینه هر جلسه:150 هزار تومان

مزایای یادگیری زبان ترکی استانبولی کودکان

یادگیری هر زبانی به‌غیر زبان مادری، در دوران کودکی بسیار آسان‌تر می‌باشد. دوران کودکی بهترین سن برای یادگیری زبان دوم می‌باشد. در این دوران آموزش هر نوع زبانی، آسان‌تر و عمیق‌تر خواهد بود. اگر قصد دارید که کودکانتان زبان دوم یا سومی را بیاموزد بهتر است آموزش را از سنین کم آغاز کنید.

  • یادگیری و آموزش زبان ترکی در دوران کودکی باعث خواهد شد که کودک لهجه نداشته باشد. همچنین صریح و واضح صحبت کند و کلمات را به‌درستی و صحیح تلفظ کند.
  • با دریافت مشاوره والدین ترکی درمی‌یابید که کودکان در سنین پایین راحت‌تر می‌توانند زبان‌های مختلف مثل ترکی را بیاموزند. سرعت یادگیری آن‌ها نیز خیلی بیشتر از بزرگسالان است.
  • با یادگیری و آموزش زبان ترکی استانبولی در سن پایین، تسلط داشتن به چندین زبان امری عادی تلقی خواهد شد. علاوه‌برآن کودک شما درک و فهم بیشتری از دنیای پیشرفته با فرهنگ وزبان‌هایی مختلف خواهد داشت.

مشاوره برای آموزش ترکی استانبولی به بچه‌ها

اولین دلیل برای آموزش زبان ترکی به کودکان، بالابردن مهارت های آن ها می باشد. علت بعدی این موضوع است که امکان دارد در آینده قصد مهاجرت به کشور دیگری داشته باشید که با انجام این کار مهاجرت برای شما راحت تر خواهد بود. دلیل سوم که مهم ترین دلیل هم می باشد همسایگی ایران و ترکیه است. مبادلات فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی فراوانی بین کشور ما و ترکیه برقرار است. جالب است بدانید که حدود 75 میلیون نفر در دنیا به این زبان صحبت می ‌کنند. بنابراین یادگیری آن موقعیت‌های شغلی و تحصیلی فراوانی را در اختیار شما قرار می‌ دهد. ترکیه به لحاظ جغرافیایی و فرهنگی با اروپا، آسیانه مرکزی و خاورمیانه در ارتباط بوده و کشوری توریستی می باشد. علاوه بر آن صنعت فیلم و سینمای ترکیه نیز در حال پیشرفت است که با یادگیری زبان ترکی استابولی راحت تر به تماشای آن ها پرداخت.

آیا زبان ترکی استانبولی سخت است؟

هرچند بیان این موضوع به طور دقیق سخت است و کاملاً به هوش و میزان علاقه کودک بستگی دارد. در جلسه مشاوره والدین ترکی به بررسی این فاکتورها پرداخته می‌شود. اما برای زبان‌هایی که با زبان ترکی استانبولی فصل مشترک بسیار داشته و از لحاظ تاریخی و فرهنگی ریشه‌های مشترک بسیار دارد؛ یادگیری این زبان می‌تواند نسبت به سایر زبان‌ها آسان‌تر باشد و مدت‌زمان کمتری برای یادگیری آن نیاز باشد. ازاین‌رو فارسی و عرب‌زبانان دراین‌خصوص شرایط بهتری را برای یادگیری زبان ترکی استانبولی دارند. یکی از ویژگی‌های بسیار خوب زبان ترکی استانبولی این است که هر چه می‌نویسند همان‌طور نیز می‌خوانند. این موضوع در بحث نوشتار و گفتار بسیار به زبان‌آموزان کمک کرده و یادگیری این زبان را آسان کرده است.

منابع آموزش زبان ترکی استانبولی به کودکان

در کلاس‌های آنلاین مشاوره برای آموزش ترکی استانبولی به کودکان تیکا پس از مشاوره با بهترین اساتید زبان ترکی استانبولی، می‌توانید منابعی که باتوجه‌به سن و سطح زبان فرزند شما معرفی می‌شود نسبت به تهیه آن اقدام کنید.

به‌طورکلی منابع متنوع و معتبر فراوانی برای آموزش ترکی استانبولی کودکان وجود دارد که از جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مجموعه آموزش زبان ترکی استانبولی برای کودکان Çocuklar İçin Türkçe
  • مجموعه آموزش زبان ترکی استانبولی برای کودکان ÇİT

تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی برای کودکان در تیکا

آموزش زبان ترکی به کودکان به دو صورت گروهی و خصوصی انجام می‌شود که هرکدام مزیت‌ها و معایب خود را دارند. اما در این میان آموزش به‌صورت خصوصی از مزیت‌های بیشتری برخوردار می‌باشد که در ادامه به ذکر آن‌ها می‌پردازیم.

  • در کلاس‌های خصوصی فقط کودک با استاد سر کلاس هستند. به همین دلیل تمام‌وقت و توجه استاد به کودک شماست.
  • زمانی که تمام زمان استاد برای کودک شما گذاشته شود، استاد می‌تواند شناخت بیشتری از کودک پیدا کند و بهترین روش آموزش را برای او پیدا کند
  • میزان حواس‌پرتی کودکان بسیار کاهش پیدا خواهد کرد.
  • تمام تایمی که کودک شما سر کلاس می‌گذراند مفید واقع خواهد شد.

برای مشاوره آموزش ترکی استانبولی برای والدین می‌توانید با اساتید یا پشتیبان‌های تیکا در ارتباط باشید. همچنین تیکا برای آموزش زبان عربی برای کودکان نیز بهترین اساتید را به شما پیشنهاد می‌کند که برای اطلاع بیشتر می‌توانید با پشتیبانی تیکا تماس بگیرید.

طول دوره آموزش ترکی کودکان تیکا

پس از دریافت مشاوره برای آموزش ترکی استانبولی به کودکان برای طول دوره آموزش به کودکان و تعیین سطح فرزند شما در حدود 9 ماه که یک سال تحصیلی است زمان برای یادگیری هر سطح احتیاج می‌باشد. با یادگیری تدریجی و کامل این زمان می‌توانید در جهت دریافت گواهینامه‌ها و رسیدن به هدف نهایی - امتحانات و دیپلم‌های بین‌المللی اقدام نمایید. پیش از ثبت‌نام فرزندتان در این دوره‌ها می‌توانید با پشتیبان‌ها و استاتید تیکا در ارتباط باشید تا در زمینه مشاوره برای آموزش ترکی استانبولی به کودکان شما را یاری کنند.


هزینه کلاس آنلاین و خصوصی زبان ترکی تیکا

به‌طورکلی هزینه کلاس‌های آموزش زبان ترکیهٔ کودکان، توسط اساتید تعیین می‌شود. هزینهٔ کلاس‌های برای یادگیری زبان فرانسوی کودکان از 25 تا 120 هزار تومان متغیر است. فرزند شما این امکان را دارد تا در ابتدا در یک جلسه آزمایشی با استاد موردنظر خود شرکت نماید. در جلسه آزمایشی استاد و فرزند شما با هم آشنا می‌شوند و شما می‌توانید با استاد مشورت کنید.

انتخاب استاد زبان فرانسه ی کودکان در تیکا

در سامانهٔ تیکا شما می‌توانید به‌سرعت و با یک جست‌وجوی ساده استاد موردنظر خود را پیدا کنید. این روند به این صورت است که پس از انتخاب مهارت موردنظر لیستی از اساتید برای شما به نمایش درمی‌آید. با انتخاب هر استاد وارد پروفایل او می‌شوید. در پروفایل هر استاد ویدئو معرفی و مشخصات وی قرار دارید. با مشاهده این ویدئو و همچنین بررسی نظرات سایر زبان‌آموزان که با آن استاد دوره گذراندند به‌راحتی می‌توانید استاد موردنظر خود را انتخاب نمایید. همچنین شما می‌توانید پس از مشاوره والدین ترکی و گذراندن یک جلسهٔ آزمایشی به‌صورت رایگان یا با هزینه اندک مهر تأییدی به انتخاب خود بزنید.