کلاس های زبان ویژه انارستانی ها

دوست عزیز

شما به‌عنوان کاربر انارستانی وارد سامانه آموزش آنلاین زبان تیکا شدی.

از اینکه میزبان شما در تیکا هستیم، بسیار خوشحالیم!

تیکا یک دوست صمیمی برای شماست که می‌تونید کلاس زبان با تخفیف انارستانی توش برگزار کنید، بهترین اساتید اینجا منتظر شما هستند تا شما رو در زبانی که مدنظرتون هست قوی و قوی‌تر کنند.
پس با ما همراه باش تا لذت یادگیری رو با یک تخفیف رویایی تجربه کنی.

در تیکا، کلاس‌های آنلاین زبان برای 14 زبان مختلف زنده دنیا، به صورت گروهی، خصوصی و نیمه‌خصوصی برگزار می‌شن.

مجموعه ما، افتخار همکاری با بیش از 600 مدرس زبان‌های مختلف و اعتماد بیش از 40,000 زبان آموز را داراست.

یادگیری و آموزش یک مسیر است.

مسیری زیبا که با تلاش و پشتکار زبان‌آموز و استاد بسیار دلنشین خواهد بود.

بنابراین؛ ما در تیم تیکا، در این مسیر زیبا، موفقیت به همراه لحظات پربار و خوشی براتون آرزو می‌کنیم.

 

فقط کافیه که از لیست زیر دوره مد نظر خودت رو انتخاب کنی و در آخر کد تخفیف ویژه انارستانی خودتون رو وارد کنید.

به همین سادگی یه دوره آنلاین فوق العاده زبانی که دوست داری و خواهی داشت.

هر کلاسی که بخواین ما اینجا داریم؛ از کلاس زبان انگلیسی تا کلاس زبان کره ای

تیکا؛ آموزشگاه زبان همراه شماست که با کمک انارستان یک دوره آنلاین فوق العاده برات در نظر گرفته.
👇👇👇

کلاس های گروهی برای یادگیری زبان های زنده دنیا در سامانه آموزش آنلاین زبان انگلیسی
کلاس های گروهی برای یادگیری زبان های زنده دنیا در سامانه آموزش آنلاین زبان آلمانی
کلاس های گروهی برای یادگیری زبان های زنده دنیا در سامانه آموزش آنلاین زبان فرانسه
کلاس های گروهی برای یادگیری زبان های زنده دنیا در سامانه آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی
کلاس های گروهی برای یادگیری زبان های زنده دنیا در سامانه آموزش آنلاین زبان عربی

انارستان در کنار تیکا در مسیر زیبای آموزش

 

معرفی باشگاه مشتریان انارستان

باشگاه انارستان اولین سامانه همراه دانش آموزان و والدین آنها با هدف ارائه خدمات تخفیفی و آموزشی با بازگشایی مدارس در مهـر ماه 95 آغـاز بـه کار کرد. ارزش باشگاه انارستان، بهبـود ارتبـاط والدین با فرزنـدان و ارتقـای سطح تحصیلی دانش آموزان می باشد.

همچنین  انارستان تنها ارائه دهنده سیم‌کارت کودک و نوجوان در کشور می‌باشد که در  هم‌اکنون بیش از سه میلیون از آنها در بین جامعه کودک و نوجوان و به خصوص دانش‌آموزان کشور فعال‌سازی شده‌اند. بارزترین وجه تمایز این سیم‌کارت با سایر سیم‌کارت‌ها، اینترنت امن آن می‌باشد که به صورت وایت‌لیست به مشترکین ارائه می‌شود، به عبارت دیگر تنها، سرویس‌هایی که در وایت لیست انارستان می‌باشند برای مشترکین قابل نمایش و قابل استفاده می‌باشند.

معرفی سامانه آموزش زبان تیکا

بسیاری از کارهایی که ما در زندگیمان این روزها انجام می‌دهیم، غیرقابل اجتنابند. تقویت نکردن یک سری از مهارت‌ها و یادنگرفتن یک سری مهارت‌های جدید می‌تواند برابر با عقب موندن از موجی باشد که ما در آن زندگی می‌کنیم. شاید بهتر باشد بگوییم برای پیشرفت یک سری از اقدامات اجباری و لازم هستند.

یادگیری زبان یکی از مهم‌ترین مهارت‌هایی است که ما برای جانماندن از پیشرفت، لازم است ادامه دهیم و در این مسیر پیگیر باشیم.

اگر از حضور پاندمی کرونا فاکتور بگیریم، باید بگوییم پیش از این روزها هم به دلیل مشغله و پیدا نکردن زمان مناسب برای شرکت در کلاس، پیدا نکردن استاد مناسب در شهر یا منطقه زندگی و ... هم کسانی به کلاس‌های آنلاین روی آورده بودند. کرونا تنها شهرت این نوع ارتباط و آموزش را بیشتر کرد و به رونق گرفتن این نوع آموزش کمک کرد.

آموزشگاه آنلاین تیکا با فراهم‌کردن امکان آموزش آنلاین زبان، باعث شده تا زبان دلخواه خود را از میان 14 زبان بتوانیم انتخاب کنیم. همچنین کلاس آنلاین زبان شما در ساعتی برگزار می‌شود که برای شما ممکن و راحت باشد.

امکان بهره مندی از دانش اساتید غیر قابل دسترس

تیکا همیشه شعاری دارد که می‌گوید: حتی اگر استاد موردعلاقه شما در کوه قاف هم باشد، می‌توانید در کلاس‌های او شرکت کنید! این شعار در آموزشگاه آنلاین تیکا محقق شده و زبان‌آموزان در سراسر دنیا، امکان رزرو کلاس با هر استادی در هر کشور و شهری را دارند.

این اساتید علاوه بر آموزش زبان موردنظر شما، تجربیات خود از زندگی و کار در کشورهایی را برای شما بازگو می‌کنند که شاید روزی مقصد شما باشند.

مدیریت زمان در کلاس‌های آنلاین زبان

کلاس‌های زبان آنلاین در تیکا این قابلیت را دارند تا در زمان و ساعت دلخواه شما تشکیل شوند. شما با برگزاری کلاس آنلاین در ساعت دلخواه می‌توانید روتین روزانه و مدیریت زمان بهتری در برنامه هفتگی یا روزانه خود داشته باشد.

مدیریت هزینه با کلاس‌های آنلاین زبان تیکا

یکی از افتخارات تیکا فراهم‌آوردن فرصت آموزش زبان و یادگیری زبان برای همه افراد است. با تیکا هر فردی در هر مکان، قشر و سطح درآمدی می‌تواند به‌راحتی زبان بیاموزد. سامانه آموزش آنلاین زبان تیکا، امکان شرکت در کلاس‌های زبان را با بهترین اساتید زبان و مناسب‌ترین قیمت در اختیار شما قرار داده است.

دوره‌های تیکا، با توجه به تخفیف‌های ویژه باشگاه مشتریان شرکت‌ها، یکی از بهترین فرصت‌ها برای بهبود مهارت‌های مختلف در زبانی است که مدت‌ها برای یادگیری آن تصمیم گرفته‌اید یا برنامه‌ریزی کرده اید.

تضمین پرداخت و عودت وجه با پرداخت امن تیکا

از امکانات آموزش آنلاین در تیکا، امکان پرداخت در پنل پلتفرم است. از این امکان با عنوان پرداخت امن از آن یاد می‌شود. تیکا مجوزهای لازم از سامانه و سازمان‌های اینماد، ساماندهی، وزارت فرهنگ و ارشاد و رسانه‌های دیجیتال را دریافت کرده است. با دریافت تمامی مجوزها، تیکا پرداخت‌های زبان‌آموزان و اساتید را ایمن کرده است. با این امکان تضمین عودت وجه زبان‌آموز در صورت بروز مشکل در برگزاری کلاس و همچنین تضمین پرداخت اساتید برای کلاس‌های برگزار شده، حاصل شده است.

پرداخت اعتباری با تیکا

یکی از بهترین ویژگی‌ها که بسیاری از افراد جای خالی آن را در پلتفرم‌های آموزش زبان حس می‌کنند، امکان پرداخت اعتباری در آموزش زبان است. آموزش و یادگیری زبان فرایندی است که در صورت ایجاد وقف باعث فراموشی ازدست‌رفتن تلاش‌های پیش از آن می‌شود. باتوجه‌به اینکه ممکن است شرایط پرداخت یکجا برای رزروهای ترمیک به دلایل مختلفی وجود نداشته باشد؛ امکان پرداخت اعتباری  از اهمیت بالایی برخوردار است. در پرداخت اعتباری زبان‌آموز در تاریخی که مشخص می‌کند می‌تواند هزینه رزروهای خود را پرداخت کند.

در این شرایط بدون هیچ دغدغه‌ای درباره هزینه کلاس زبان به مسیر یادگیری خود بی‌وقفه ادامه می‌دهد.

تیکا برای آسان‌تر شدن مسیر آموزش و یادگیری از ایجاد این امکان نیز برای شما عزیزان دریغ نکرده و امکان پرداخت اعتباری را نیز در لیست خدمات خود گنجانده است.

تنوع زبان قابل انتخاب برای یادگیری در تیکا

تیکا آموزش آنلاین 14 زبان مختلف را پوشش می‌دهد. این 14 زبان شامل زبان‌های انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، هلندی، ژاپنی، کره‌ای، چینی، سوئدی، عربی، هندی، اسپانیایی، ایتالیایی، روسی و ترکی استانبولی هستند؛ بنابراین در انتخاب زبان دوم برای یادگیری انتخاب‌های شما محدود نیستند.

امکان یادگیری زبان های خاص و کم مخاطب و با کمبود مدرس مناسب در کشور

برخی از زبان‌ها به‌ویژه برای آموزش آنلاین زبان، دارای محدودیت تعداد استاد در ایران هستند. تیکا با کلاس آنلاین زبان‌هایی مانند ژاپنی، هلندی، سوئدی و ... سهم خود را در بهبود این محدودیت به‌خوبی انجام داده است.

یادگیری زبان با بهترین مدرسین با توجه به هدف شما در تیکا

یکی از امکانات دست‌نیافتنی در پلتفرم‌های آموزش زبان، امکان رزرو کلاس با اساتید خاص برای رسیدن به هدف خاص است. در تیکا، شما این امکان را دارید تا با استفاده از فیلترها، اساتید مخصوص به خود را انتخاب کنید. برای مثال، شما می‌توانید حتماً و حتماً استاد خانم داشته باشید، یا استادی که متخصص تدریس برای آمادگی شرکت در آزمون زبان شما باشد.

ویدئو معرفی سامانه تیکا
سؤالات متداول

تیکا یک سامانه آموزش زبان با بیش از 600 استاد در 14 زبان مختلف است که به شما کمک می‌کند هر زبانی را در کنار یک استاد حرفه‌ای رو راحت یاد بگیرید.

کلاس‌ها به صورت مجازی و غیرحضوری (آنلاین) برگزار می‌شوند؛ نیم ساعت قبل از برگزاری کلاس یک پیامک که شامل لینک برگزاری کلاس است برای شما ارسال می شود که با زدن بر روی آن لینک در محیط وب وارد کلاس خصوصی خود با استاد زبان می‌شوید. هیچ اپلیکیشنی برای ورود به کلاس نیاز نیست و کلاس‌های آنلاین در محیط مرورگر گوشی یا لپ تاپ شما برگزار می‌شوند.

زمان جلسه آزمایشی به مدت نیم‌ساعت است که با حضور استاد و زبان‌آموز به صورت ویدئو چت ،به تعیین سطح زبان آموز ، هدف گذاری و نحوه تدریس پرداخته می شود، کلاس ها و جلسات بعدی آموزش زبان به مدت حداقل یک ساعت خواهد بود.

بسته به تعیین‌سطح شما و انتخاب مدرس و هدف گذاریتان، کتاب‌های موجود در بازار زبان ایران را هر مدرس به صورت اختصاصی پیشنهاد و متد آموزشی را ترسیم می‌نماید.

هر سؤالی دارید با ما تماس بگیرید 02191016620