اساتید پیشنهادی:

چرا باید بخواهیم آنلاین زبان انگلیسی یاد بگیریم؟

مرضیه عنایتی
مرضیه عنایتی
جمعه, 4 تیر 2020

دسته بندی : language-learning

زمان مطالعه : 5 دقیقه

تعداد بازدید : 4880

چرا باید بخواهیم آنلاین زبان انگلیسی یاد بگیریم؟

آخرین باری که برای پرداخت قبوض خود به بانک مراجعه کره‌اید را به خاطر دارید؟ آخرین باری که برای آگاهی از نتایج کنکور روزنامه خریده‌اید را چطور؟ هنوز هم برای داشتن یک آهنگ به کلوپِ محل مراجعه می‌کنید؟

.فکر کنید فردا مجبور شوید برای پرداخت قبض خود وارد بانک شوید، نوبت بگیرید و تا زمانی که شمارۀ شما خوانده می‌شود، به انتظار بنشینید

.یا ساعت 5 صبح از خواب بیدار شوید، در صف کیوسک محل خود بایستید که مبادا روزنامه کم بیاید و به شما نرسد. بعد ساعت‌ها دنبال نام خود بگردید و رتبه کنکور خود را پیدا کنید

امروزه وقت باارزش‌تر از طلاست. همۀ ما به دنبال راه‌های سریع‌تر و آسان‌تر برای انجام کارهای خود، هستیم. اختصاص زمان خود برای ایاب و ذهاب به یک آموزشگاه زبان، درست مثل دور ریختن این طلای باارزش؛ یعنی زمان است. مگر اینکه شما مایل باشید ساعات خواب خود را فدا کرده و تعادل زندگی خود را از بین ببرید. به همین دلیل ما یک جایگزین بسیار مؤثر برای حفظ تعادل کار و زندگی در هنگام یادگیری زبان انگلیسی به شما ارائه می دهیم.

 

آموزش آنلاین زبان انگلیسی از خانهدر زیر 9 دلیل برای اینکه چرا باید همین امروز در یک دوره آنلاین زبان انگلیسی ثبت‌نام کنیم، آورده‌ایم:


1. آزادی عمل در یادگیری زبان انگلیسی

تصور کنید می‌توانید زبان انگلیسی را در محیط و زمانی که خودتان برنامه‌ریزی کرده‌اید، بیاموزید. محیطی که با توجه به شرایط روحی و جسمی خود آن را آماده کرده‌اید. فردی سرمایی هستید؟ شوفاژ را تا آخر زیاد کنید. پوشیدن طولانی مدت لباس‌های رسمی شما را کلافه می‌کند؟ لباس راحتی بپوشید.

ایده‌آل به نظر می‌رسد؟ گذراندن دوره آموزشی به صورت آنلاین دقیقاً این امکان را به شما می‌دهد. شما با برنامه‌ای که از پیش خودتان زمان آن را مشخص کرده‌اید، حتی در مسافرت و دور از خانه هم می‌توانید زیر نظر یک استاد زبان روند یادگیری زبان خود را ادامه دهید.


2. هزینه کمتر در آموزش زبان

چه کسی دوست ندارد ضمن صرفه جویی در میلیون‌ها تومان، مهارت و یا زبان جدید یاد بگیرد؟ هزینه‌های غیرضروری مثل هزینه‌های حمل و نقل، فضا و تجهیزات کلاس را با پیوستن به یک دوره آموزشی آنلاین به حداقل رسانید. در کلاس مجازی، اینترنت و یک تلفن همراه هوشمند برای ورود و استفاده از تمام مطالب تنها چیزی است که شما نیاز دارید. قیمت تدریس در دوره‌های آنلاین بسیار کمتر است.

صرفه جوئی در هزینه با آموزش آنلاین زبان انگلیسی3. شما به زبان جهانی تسلط خواهید یافت

آیا تا به حال به اصفهان یا شیراز سفر کرده‌اید؟ با توریست های خارجی برخورد داشته‌اید؟ 

ما ایرانی‌ها در تمام جهان به مهمان نوازی مشهور هستیم. با دیدن توریست‌های خارجی همۀ ما دوست داریم به آ‌ن‌ها خوش‌آمدگویی کنیم و دقایقی را با آن‌ها صحبت کنیم. اما صحبت کردن و برقراری ارتباط با یک خارجی زبان تنها با دانستن یک زبان مشترک امکان‌پذیر است. زبان انگلیسی رایج‌ترین زبان مشترک در بین جهانیان است. با یادگیری زبان انگلیسی راحت‌تر ارتباط برقرار کنید، فیلم و سریال زبان اصلی ببینید و مقالات به‌روز را بخوانید. برای تسلط به این زبان جهانی دوره‌های آنلاین یادگیری، بهترین گزینه است. شما می‌توانید در خانه یا محل کار خود این زبان را به راحتی فراگیرید.


4. یادگیری گام به گام زبان انگلیسی

اکثر افراد دوره‌های انگلیسی را به عنوان زبان دوم خود در مدارس به صورت اجباری گذرانده‌اند. شما مجبور بودید در کلاس بنشینید. واژگان و عبارات انگلیسی را تکرار کنید. اگر به هر دلیلی از کلاس عقب مانده بودید، مجبور می‌شدید بیشتر درس بخوانید و یا معلم خصوصی بگیرید. بعد از سال‌ها یادگیری اجباری، سرانجام شما فارغ‌التحصیل شده‌اید و آموزش زبان خود را متوقف کرده‌اید. همانطور که انتظار می‌رفت، بسیاری از مطالب را فراموش کرده‌اید.

اگر شرایط بالا برای شما آشناست، باید بگویم در دوره‌های آنلاین زبان انگلیسی از فشار مقایسه با دیگر دانش‌آموزان رهایید. شما تنها در کنترل پیشرفت خود هستید. آیا موارد درسی برای شما آسان است؟ کافی است این موضوع را با استاد خود درمیان بگذارید و از مباحث سریع‌تر عبور کنید. به همین ترتیب، اگر مفاهیم برای شما پیچیده هستند، می‌توانید زمان بیشتری را برای یادگیری آن‌ها سپری کنید.


5. یادگیری آنلاین، زندگیِ در جریان

دانش‌آموز هستید؟ سرکار می‌روید؟ مادر یا پدر هستید؟ یک خبر خوب داریم! با دوره‌ آموزشی آنلاین، زندگی برای شما در جریان است. هم می‌توانید تعطیلات را با خانواده خود بگذرانید و هم در کلاس آنلاین شرکت کنید. 

 

6. یادگیری آنلاین می‌تواند لذت‌بخش باشد

انتخاب دوره و استاد بسیار بااهمیت است. در کلاس حضوری در آموزشگاه‌های زبان با توجه به سطح شما، یک استاد و یا نهایتاً دو استاد برای دوره آموزش زبان شما وجود دارد. شما امکان انتخاب استاد خود را به طور گسترده از بین تمامی استادهای موجود، ندارید. اما در کلاس آنلاین دست شما برای انتخاب استاد خود بسیار بازتر است. با انتخاب یک دورۀ درست آنلاین با یک استاد خوب، یادگیری زبان می‌تواند مثل آب خوردن آسان باشد و هیچ چیز لذت‌بخش‌تر از یک یادگیری آسان نیست.


7. پیشرفت شغلی 

شرکت‌ها همواره درحال یافتن راهی برای جهانی‌سازی خود هستند. جهانی‌سازی تنها از راه ارتباط امکان‌پذیر است. به منظور این امر، شرکت‌های بزرگ تسلط به زبان انگلیسی را بین نیروهای کار خود، ضروری می‌دانند.

یک بررسی جدید نشان می‌دهد که 45٪ از دانشجویان آنلاین از افزایش حقوق و 44٪ شاهد افزایش سطح شغلی بودند. یادگیری زبان انگلیسی به صورت آنلاین، به افراد شاغل و متخصصان در کسب مهارت و تجربه کمک می‌کند تا در حرفۀ خود پیشرفت کنند.
 

آموزش زبان آنلاین تیکا


8. تمرکز بیشتر در یادگیری

همه ما می‌خواهیم حداکثر نتیجه را از سرمایه‌گذاری‌های خود به‌ دست آوریم. حال این سرمایه‌گذاری می‌خواهد در بورس باشد یا در یادگیری زبان. در کلاس حضوری حواس پرتی‌ها بسیار است. سرماخوردگی و آبریزش بینی یکی از زبان آموزان، نوشته‌های روی نیمکت، سر و صداهای بیرون از کلاس، تأخیر افراد و ایجاد اختلال در کلاس همگی نمونه‌ای از این حواس پرتی‌ها هستند. نبود این‌گونه از حواس پرتی‌ها‌ در کلاس‌های آنلاین به شما کمک می‌کند تا تمرکز بیشتری داشته باشید و در نتیجه میزان یادگیری شما افزایش می‌یابد.


9. یادگیری زبان در قرنطینه

این روزها برای میلیون‌ها نفر که به علت ویروس کرونا در قرنطینۀ خانگی به سر می‌برند، زندگی سخت و طاقت فرسا شده است. بسیاری از شما به دنبال راهی برای استفاده بهتر از این دوران هستید. در شرایطی که برای خرید یک کتاب هم امکان بیرون رفتن از خانه وجود ندارد، به صورت آنلاین زبان انگلیسی بیاموزید و از این زمان بهترین استفاده را ببرید.

یادگیری زبان انگلیسی در خانه در قرنطینهدر بالا مزیت‌های آموزش آنلاین زبان انگلیسی گفته شده است. شما هم اگر دلایل دیگری برای ثبت‌نام در دوره‌های آنلاین دارید، با ما در قسمت نظرات آن را با ما در میان بگذارید.

شما دوست دارید زبان را به صورت آنلاین یاد بگیرید یا کلاس‌های حضوری را ترجیح می‌دهید؟ آموزشگاه آنلاین زبان تیکا با اساتیدی باتجربه که از پیش تجربه آموزش آنلاین را داشته‌اند در محیطی آنلاین که مخصوص آموزش ساخته شده‌است از طریق ویدئو چت و با استفاده از امکانتی مثل تخته سیاه مجازی کلاس‌های آنلاین زبان برگزار می‌کند. در تیکا اساتید بسیار زیادی برای آموزش زبان وجود دارند. شما می‌توانید استاد زبان خود را از بین ده‌ها استاد باتجربه موجود در تیکا انتخاب کنید و آن دوره زبان انگلیسی را که 5 سال است به تعویق انداخته‌اید، و هر سال با خود عهد می‌بندید که امسال به سراغ یادگیری آن می‌روید، از همین حالا شروع کنید.علاوه بر این شما زبان آموزان می توانید از اپلیکیشن آموزش زبان تیکا برای یادگیری انگلیسی استفاده کنید. منتظر چه هستید؟ با یک دنیای کامل از فرصت‌های جدید تنها یک کلیک فاصله دارید. هم اکنون ثبت نام کنید!

 

 

استاد آیلتس و آموزش آنلاین
چرا باید بخواهیم آنلاین زبان انگلیسی یاد بگیریم؟

اشتراک گذاری:

درباره نویسنده

author-image

مرضیه عنایتی

تولید محتوا

سلام، مرضیه هستم. علاقه‌مند به تکنولوژی‌های روز دنیام. گاهی کتابی ورق می‌زنم، فیلم و سریالی می‌بینم و می‌نویسم.

نظرات