اساتید پیشنهادی:

دانلود کتاب های لغت Oxford Word Skills

زینب ناصری
زینب ناصری
یک‌شنبه, 18 بهمن 2019

دسته بندی : english vocabulary

زمان مطالعه : 3 دقیقه

تعداد بازدید : 26147

دانلود کتاب آموزش زبان و لغات انگلیسی Oxford Word Skills

دانلود کتاب های آموزش لغت انگلیسی OxfordWord Skills کتاب های آکسفورد از معروف ترین منابع آموزش زبان انگلیسی هستند، و مجموعه Word skill یکی از شناخته شده ترین مجموعه های سطح بندی شده در زمینه آموزش لغات انگلیسی محسوب میشوند.

کتاب Oxford Word Skills  توسط Ruth Gairns  و Stuart Redman  نوشته شده و دارای سه سطح مبتدی و متوسط و پیشرفته است . و در هر سطح تعداد زیادی لغت درباره موضوعات مختلف آموزش داده می شود . و با پیشرفت در سطح های کتاب مثلا در سطح متوسط ممکن است موضوع درسی مشابه سطح مبتدی ببینید اما در سطح متوسط با لغات سخت تری نسبت به سطح مبتدی درباره همان موضوع مواجه می شوید. و رفته رفته سطح لغت خود را با پیشرفت به صورت هدفمند بالا ببرید. کلمات به صورت واضح و ساده و عموما در یک متن کوتاه آموزش داده می شوند و بعد در تمرینات متعدد زبان آموز را به چالش می کشد و با توجه به تنوع تمیرنات ، زبان آموز با موقعیت های مختلفی که یک لغت به کار می رود آشنا می شود.همانظور که گفته شد این کتاب ها در 3 سطح هستند و هر سطح دارای بیش از 80 درس مختلف و متنوع هستند . نحوه آموزش لغات به گونه ای است که به زبان آموز در مهارت های رایتینگ و مکالمه بتواند کمک کند. اگر قصد گسترش دایره لغات انگلیسی دارید و یا می خواهید برای آزمون های بین المللی مثل آیتلس آماده شوید ، مطالعه این کتاب ها را از دست ندهید.
 

استاد آنلاین زبان انگلیسی

 

برای یادگیری موثر لغات زبان خارجی حافظه بلند مدت، بهترین راه این است که کلماتی که برای شما جدید یا دشوار هستند را تبدیل به فلش کارت کنید. اپلیکیشن تیکا این امکان را به شما میدهد، به علاوه با نصب این اپلیکیشن شما میتوانید به مجموعه های کاملی از لغات 504، 1100 و ... دسترسی داشته باشید!

در این بخش تیکا لینک دانلود کتاب های آکسفورد را برای شما آماده کرده است:

 

دانلود کتاب آموزش لغات انگلیسی Oxford Basic Word Skills 

 

دانلود کتاب انگلیسی

تصاویری از محیط کتاب سطح ابتدایی ورد اسکیل آکسفورد:

دانلود کتاب word skills basic

دانلود کتاب ورد اسکیل


دانلود کتاب آموزش لغات انگلیسی Oxford Intermediate Word Skills

 

دانلود کتاب ورد اسکیل

 

تصاویری از محیط کتاب سطح متوسط ورد اسکیل آکسفورد:

 

دانلود کتاب word skills intermediate                                دانلود کتاب ورد اسکیل سطح متوسطدانلود کتاب آموزش لغات انگلیسی Oxford Advanced Word Skills

 

دانلود کتاب ورد اسکیل

 

تصاویری از محیط کتاب سطح پیشرفته ورد اسکیل آکسفورد: 

دانلود کتاب word skills advancedدانلود کتاب ورد اسکیل سطح پیشرفته

 

  

 

استاد زبان آنلاین-تدریس خصوصی

دانلود کتاب های لغت Oxford Word Skills

اشتراک گذاری:

درباره نویسنده

author-image

زینب ناصری

تولید محتوا

من زینب، دانشجوی ارشد ادبیات انگلیسی و مدرس پاره وقت هستم و توی بخش های مختلف تیکا فعالم، اما مخصوصا به بلاگ و نوشتن درمورد زبان ها علاقه دارم!

نظرات