صفر تا صد آموزش زبان کره ای

یکی از زبانانی که محبوبیت روزافزونی در میان نوجوانان و جوانان دارد، زبان کره‌ای است. چراکه موج جدید هالیو کره‌ای باعث شده تا علاقه‌مندان به آهنگ‌ها و سریال‌های کره‌ای به یادگیری این زبان روی‌آورند.

زینب ناصری
زینب ناصری
دوشنبه, 29 آذر 0

دسته بندی: korean books

زمان مطالعه: 5

شما میتوانید کتاب خودآموز کره ای و دفتر زبان کره ای pdf را دانلود کرده و به صورت دیجیتال یا پرینت استفاده کنید

ادامه مطلب
یادگیری زبان کره ای با داستان کره ای

بار ها و بار ها گفته‌شده است که انجام و فراگیری هیچ کاری نمی‌تواند راحت مطلق باشد و به انگیزه و پشتکار بالایی نیاز دارد. به همین دلیل یادگیری زبان کره‌ای نیز باید علاقه باشد تا بتوانید سختی‌های آن را پشت سر گذاشته و بتوانید آن را برای خود راحت و آسان کنید.

خیر. در یادگیری زبان کره‌ای هیچ کاراکتر زبان چینی وجود ندارد. اما افرادی که در دانشگاه‌های کره جنوبی رشته‌ی آن‌ها زبان و ادبیات کره‌ای است در واحدهای درسی خود باید هانجا را فراگیرند.

تنها و تنها مطالعه‌ی کتاب کره‌ای نمی‌تواند به شما آموزش لازم را بدهد. بلکه باید با استفاده از فیلم، سریال، آهنگ و کتاب‌های کمیک کره‌ای کلمات جدیدی را یاد گرفته و در عین لذت بردن، مطالب جدیدی را نیز بیاموزید.

کشور کره کتاب‌های زیادی را به زبان‌های مختلف برای خارجی زبانان تهیه‌کرده تا بتوانند این زبان را بدون هیچ‌گونه مشکلی فراگیرند. بنابراین با توجه به معرفی ما و تجربه‌های خود می‌توانید کتاب مناسب را انتخاب کرده و این زبان را یاد بگیرید.

برخلاف باور برخی‌ها که فکر می‌کنند زبان کره‌ای شباهت‌های زیادی به زبان چینی دارد، این‌گونه نیست.  تاثیر کتاب آموزش زبان خارجی را دست کم نگیرید. زبان کره‌ای نیز مانند سایر زبان‌ها دارای الفبا است و با کنار هم گذاشتن حروف می‌توانید کلمات را بسازید. در ادامه به معرفی برخی کتاب کره‌ ای پرداخته و شما را با بخش‌های مختلف آن آشنا خواهیم کرد.

بهترین کتاب آموزش کره‌ ای

بهترین کتاب آموزش کره‌ ای کشور کره جنوبی برای انتقال زبان کشور خود هزینه‌های زیادی را صرف کرده و یک کتاب مختص به خارجی زبانان تهیه‌کرده است. علاوه بر این دانشگاه‌های معتبر این کشور، هرکدام دارای کتاب آموزش زبان کره‌ای بوده و هرکدام ویژگی‌های خاص خود رادارند. در ادامه تک‌تک کتاب‌ های زیان کره‌ ای را معرفی کرده و شرح می‌دهیم. معمولا کتاب‌ کره‌ ای تمام به زبان کره‌ای هستند و توسط اساتید کره‌ای به شما آموزش داده می‌شوند. اما وجود دارند کتاب‌هایی که همراه زبان کره‌ای به زبان‌های دیگری نیز ترجمه‌شده‌اند و روند یادگیری را ساده‌تر می‌کنند.

معرفی کتاب زبان کره‌ ای

در زیر به برخی از مهمترین منابع کتاب کره ای اشاره می‌کنیم. برای مطالعه بیشتر: کتاب زبان ژاپنی

کتاب کره‌ ای سجونگ

مجموعه کتاب‌های کره‌ای سجونگ که توسط بنیاد سجونگ برای تدریس در مؤسسات سجونگ هر کشور تهیه و تدارک دیده‌شده است. این مجموعه کتاب دارای هشت سری کتاب با سطح‌بندی متفاوت است. کتاب اول با آموزش الفبای زبان کره‌ای شروع‌شده و به‌تدریج و با بالا رفتن سطح کتاب، گرامر و دیگر آموزش‌ها نیز پیشرفته‌تر خواهد شد. سه کتاب اول این مجموعه دارای کتاب کار بوده و برای تثبیت بیشتر زبان کره‌ای می‌توانید از این کتاب مار زبان کره‌ای استفاده کنید. این کتاب دارای 14 درس با موضوعات مختلف بوده و هر درس با دارای دو عدد مکالمه، دو بخش کلمات جدید و دو بخش گرامر است که باعث می‌شود درس را بهتر و راحت‌تر متوجه شوید.

کتاب کره‌ ای دانشگاه ای هوا

این کتاب کره‌ای تألیف دانشگاه ای هوا بوده و دارای 6 سطح مختلف و 26 جلد کتاب است. این کتاب کره‌ای نیز مانند کتاب آموزش زبان کره‌ای سجونگ نیز از سطح مبتدی و آموزش الفبا شروع به آموزش کرده و تا سطح پیشرفته‌تر نیز پیش می‌رود. علاوه بر این دارای کتاب کار نیز بوده که باعث می‌شود تا مطالب آموزش داده‌شده به‌سرعت در ذهن ثبت و ضبط شود. این کتاب نیز برای خارجی زبانان طراحی‌شده است.

کتاب کره‌ ای دانشگاه یانسی

این کتاب کره‌ای تألیف دانشگاه یانسی کشور کره جنوبی، سومین دانشگاه برتر است. این کتاب دارای 6 سطح‌بندی مختلف بوده و طبق روال تمامی کتاب‌های آم.وزش زبان کره‌ای با الفبا شروع به کار می‌کند. علاوه بر این تمامی درس‌های آن دارای موضوعات مختلفی مانند خرید کردن، معرفی کردن خود، رستوران رفتن و ... است. علاوه بر این با استفاده از این کتاب می‌توانید مهارت‌های چهارگانه خود مانند گوش دادن، صحبت کردن، خواندن و نوشتن را تمرین کرده و باعث می‌شود تا زبان کره‌ای به‌خوبی در ذهن شما ثبت شود.

کتاب کره‌ ای دانشگاه سئول

این کتاب دارای 6 سطح مختلف بوده و برای زبان آموزان خارجی واقع در کره تهیه‌شده است. این کتاب کمک می‌کند تا مهارت‌های چهارگانه شما افزایش پیداکرده و بهبود یابد. این کتاب کره‌ای برای آشنایی با زبان و فرهنگ کره‌ای طراحی‌شده و شما می‌توانید ضمن یادگیری زبان کره‌ای به‌طور هم‌زمان با فرهنگ کشور کره نیز آشنا شوید. تمرکز اصلی متاب کره‌ای دانشگاه سئول بر روی مهارت‌های چهارگانه بوده و به‌صورت موازات تمامی آن‌ها را به‌پیش می‌برد.

بهترین کتاب کره‌ ای جهت آزمون تاپیک

بهترین کتاب کره‌ ای جهت آزمون تاپیک زبان کره‌ای نیز مانند سایر زبان‌های زنده‌ی دنیا، دارای آزمون سطح‌بندی بوده و مدرک معتبری به مدت دو سال صادر می‌کند. برای شرکت در جنین آزمونی نیاز است که از قبل کتاب‌های آزمون تاپیک را تهیه‌کرده و آماده‌ی آزمون شوید. این کتاب دارای سه پکیج مختلف مقدماتی، متوسط و پیشرفته است. علاوه بر این هر پکیج دارای 4 کتاب و دو عدد سی دی بوده که می‌تواند شمارا برای آزمونی بدون استرس آماده کند.

بهترین کتاب های زبان کره ای تیکا

آموزشگاه زبان تیکا بهترین کتاب های آموزش زبان را به شما معرفی می کند. یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین زبان‌های امروزی برای یادگیری، زبان کره‌ای است و می‌توانید با کتاب‌های جذابی که کمی قبل به معرفی پرداختیم یکی را انتخاب کرده و به یادگیری به پردازید. علاوه بر این تا ثبت‌نام در موسسه سجونگ که توسط بنیاد کشور کره جنوبی در هر کشوری یک نمایندگی دارد، تمامی اساتید آن کره‌ای هستند، به یادگیری این زبان بپردازید. امید است که در روزهای آتی با انتخاب بهترین کتاب کره ای بتوانید این زبان را به‌صورت خودآموز فراگیرید.

به مقالات این دسته امتیاز دهید . . . 0 امتیاز