آموزش آنلاین زبان عربی | استاد آموزش مکالمه عربی

برگزاری کلاس آنلاین زبان عربی فصیح از مبتدی تا پیشرفته به همراه بهترین اساتید زبان عربی عراقی برای آمادگی آزمون شامل و آزمون بسندگی به صورت غیرحضوری و مجازی

شماره همراه خود را وارد کنید تا کارشناسان ما بهترین اساتید زبان عربی را به شما پیشنهاد دهند

آیا می خواهید به بهترین اساتید زبان عربی ایران دسترسی پیدا کنید؟

برگزاری کلاس آنلاین زبان عربی از مبتدی تا پیشرفته به همراه بهترین اساتید زبان عربی ایران برای  آمادگی آزمون شامل و بسندگی به صورت غیرحضوری و مجازی

اساتید پیشنهادی زبان عربی تیکا

 استاد مهناز ابتی مدرس زبان عربی  در تیکا

مهناز ابتی

مدرس تخصصی زبان عربی رزرو جلسه رایگان
 استاد مهرداد حاجی لو مدرس زبان عربی  در تیکا

مهرداد حاجی لو

مدرس تخصصی زبان عربی رزرو جلسه رایگان
 استاد محمد رضازاده کاوری مدرس زبان عربی  در تیکا

محمد رضازاده کاوری

مدرس تخصصی زبان عربی رزرو جلسه رایگان
 استاد هادی زهیری فر مدرس زبان عربی  در تیکا

هادی زهیری فر

مدرس تخصصی زبان عربی رزرو جلسه رایگان
لیست همه اساتید زبان

جستجو و انتخاب استاد زبان عربی

با استفاده از پلتفرم آموزش آنلاین زبان عربی تیکا می توانید زبان عربی را راحت تر از همیشه یاد بگیرید. با کلیک بر روی بهترین استاد زبان عربی ، استاد زبان آنلاین مورد نظرخود را انتخاب کنید و به صورت مجازی و یا حضوری زبان عربی را فرا بگیرید ؛ برای آشنایی با متد آموزش زبان عربی استاد می توانید از جلسه آزمایشی رایگان استفاده کنید.برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تیکا کافیست شماره همراه خود را در فرم بالا وارد کنید و ما در اسرع وقت با شما تماس می گیریم.

بهترین استاد آنلاین زبان عربی در ایران به همراه مکالمه آزاد

رزومه استاد زبان

در پروفایل هر استاد زبان می توانید با سابقه تدریس و رزومه و مهارت های آن ها بیشتر آشنا شوید و با توجه به انتظارات و اهداف خودتان بهترین استاد زبان عربی را انتخاب کنید و شروع به یادگیری آنلاین زبان عربی کنید.

رزرو کلاس آنلاین زبان عربی با کمترین هزینه

هزینه کلاس زبان آنلاین

اکثر اساتید زبان تیکا یک جلسه آزمایشی رایگان برای زبان آموزان دارند و شما می توانید به صورت مجازی و آنلاین یک جلسه رایگان با استاد زبان عربی مورد نظرتان داشته باشید . علاوه بر آن قیمت هر جلسه اساتید مختلف متفاوت است و زبان آموزان می توانند با توجه به بودجه خود بهترین استاد زبان عربی را انتخاب کنند.

یادگیری زبان عربی در زمان دلخواه شما به صورت آنلاین و غیرحضوری

زمان برگزاری کلاس عربی

در صفحه پروفایل اساتید زبان عربی زبان آموزان می توانند با توجه به وقت آزاد خودشان جلسه آموزش زبان عربی را با استاد زبان مورد نظرشان انتخاب کنند و به صورت آنلاین و از طریق ویدئو چت به یادگیری زبان عربی بپردازند.

استاد زبان عربی مد نظرت رو انتخاب کن

شما با استفاده از سامانه جستجو وانتخاب استاد زبان عربی می توانید به بهترین اساتید زبان خارجه دسترسی داشته باشید، تنها کافی است در سامانه یادگیری آنلاین زبان ثبت نام کنید تا بتوانید در زمان دلخواه و مکان دلخواه به یادگیری زبان عربی بپردازید، سایت آموزشی ما انواع گویش های عربی که شامل: گویش مصری،گویش باختری،گویش عربی شامی،گویش عربی خلیجی، لهجه لبنانی می شود را پوشش داده و مهارت های مورد نظر زبانی را نیزکه شامل: مکالمه به زبان عربی، گرامر زبان عربی ،تلفظ لغات ، آزمون شامل و آزمون بسندگی می باشد . ضمناً اساتید برجسته ما در حوزه آموزش انگلیسی برای مقاطع تحصیلی متفاوت مانند: آموزش عربی هفتم، زبان عربی هشتم، آموزش عربی عراقی،معلم زبان نهم، آموزش عربی دهم،آموزش عربی دهم انسانی، زبان عربی یازدهم، معلم زبان پایه دوازدهم و زبان تخصصی عربی دانشگاه نیز فعال هستند و می توانند برای تمامی پایه ها و مقطع های تحصیلی تدریس خصوصی انجام دهند. علاوه بر امکانات بالا قابلیت دانلود منابع آموزش زبان عربی، دانلود کتاب زبان عربی، دانلود داستان عربی را نیز برای شما به ارمغان می آورد. همیشه بین اساتید زبان بر سر اینکه آموزش گرامر زبان عربی و یا کاربرد زبان مهم تر است بحث داغی بوده است، شما در سامانه آموزش آنلاین زبان به همه ی استاد زبان ها با شیوه و متد آموزشی متفاوت دسترسی دارید و می توانید استاد آنلاین ، یا استاد حضوری (استاد خصوصی) خود را داشته باشید. مهم انتخاب شما بعنوان زبان آموز است که چه شیوه ای را برای آموزش زبان عربی با توجه به پیشنهاد متخصصان و کارشناسان زبان عربی ما انتخاب می کنید. اگر بدنبال یک سایت برای تقویت زبان عربی خود می گردید پیشنهاد کاربران زبان عربی ما و کارشناسان تیکا را جدی بگیرید و مکالمه زبان عربی و یا یادگیری خود را با ما شروع کنید. ما در این راه یک پارتنر زبان عربی مطمئن برای شما هستیم. هزینه تدریس آنلاین زبان در تیکا کاملا به صورت توافقی و با توجه به رزومه مدرس خصوصی تان انتخاب می کنید و ما بهترین قیمت کلاس زبان عربی را به شما پیشنهاد میدهیم. با سایت تدریس خصوصی تیکا بهترین معلم خصوصی زبان عربی را با بهترین کیفیت آموزشی و با مناسب ترین قیمت کلاس زبان داشته باشید.

جدیدترین اساتید آنلاین زبان عربی تیکا

 استاد حسام خازم مدرس زبان عربی  در تیکا

حسام خازم

مدرس تخصصی زبان عربی رزرو جلسه رایگان
 استاد رفیع اله ثرایی مدرس زبان عربی  در تیکا

رفیع اله ثرایی

مدرس تخصصی زبان عربی رزرو جلسه رایگان
 استاد هادی زهیری فر مدرس زبان عربی  در تیکا

هادی زهیری فر

مدرس تخصصی زبان عربی رزرو جلسه رایگان
 استاد حمزه گرجه جاغرق مدرس زبان عربی  در تیکا

حمزه گرجه جاغرق

مدرس تخصصی زبان عربی رزرو جلسه رایگان
لیست همه اساتید زبان

نمونه ویدئو آموزش زبان عربی

سوالات متداول زبان آموزان

کلاس ها به صورت مجازی و غیرحضوری (آنلاین) برگزار می شود؛ نیم ساعت قبل از برگزاری کلاس یک پیامک که شامل لینک برگزاری کلاس است برای شما ارسال می شود که با زدن بر روی آن لینک در محیط وب وارد کلاس خصوصی خود با استاد زبان می شوید. هیچ اپلیکیشنی برای ورود به کلاس نیاز نیست و کلاس ها ی آنلاین در محیط مررورگر گوشی یا لپ تاپ شما برگزار می شود.

زمان جلسه آزمایشی به مدت نیم ساعت می باشد که با حضور استاد و زبان آموز به صورت ویدئو چت ،به تعیین سطح زبان آموز ، هدف گذاری و نحوه تدریس پرداخته می شود، کلاس ها و جلسات بعدی آموزش زبان به مدت حداقل یک ساعت می باشد.

آموزش آنلاین زبان تیکا با همکاری موسسه سفیر گفتمان اقدام به ارائه مدرک معتبر کرده است ، شما پش از برگزاری کلاس های خود از طریق پشتیبانی می توانید نسبت به درخواست مدرک معتبر سفیر اقدام نمائید.

هزینه هر کلاس بسته به سطح شما و استاد مد نظرتان انتخاب می شود، شما در لیست اساتید آموزش آنلاین تیکا می توانید قیمت هر استاد زبان را مشاهده نمائید.

بسته به تعیین سطح شما و انتخاب مدرس و هدف گذاری تان ، کتاب های موجود در بازار زبان ایران را هر مدرس به صورت اختصاصی پیشنهاد و متد آموزشی را ترسیم می نماید.

جلسه آزمایشی زبان عربی برای تعیین سطح و آشنائی مدرس با زبان آموز و بلعکس صورت می پذیرد تا هدف گذاری و روند تدریس مشخص گردد، جلسات آزمایشی اکثر مدرسین زبان عربی تیکا رایگان است.

اخبار و مقالات مرتبط زبان عربی