immigration for skilled workers

خاطره محمدی
خاطره محمدی
جمعه, 03 تیر 1

زمان مطالعه: 10 دقیقه

قطعاً جستجو کردن شغل برای هر فردی می‌تواند استرس‌های زیادی به همراه داشته باشد، اما آیا تابه‌حال فکر کرده‌اید که چه چیزی استرس‌زاتر است؟ باید گفت مصاحبه کاری از پیدا کردن شغل نیز استرس‌زاتر است. اما اگر می‌خواهید خودتان را برای فرصت‌های پیش روی کاری‌تان آماده کنید، باید بتوانید تا در مصاحبه کاری سربلند بیرون بیایید. اگر با قصد کار در کشور دیگری می‌خواهید مهاجرت کنید، لازم است با شرایط مصاحبه آشنا شوید. در همین جهت می‌خواهیم در ادامه مهم‌ترین سؤالاتی که ممکن است در مصاحبه کاری از شما پرسیده شود را بررسی کنیم و به توضیح پاسخ به سؤالات رایج در مصاحبه کاری انگلیسی بپردازیم.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
شنبه, 21 خرداد 1

زمان مطالعه:

روش‌های بسیاری برای مهاجرت کردن به کشورهای مختلف در سراسر دنیا وجود دارد که ممکن است افراد زیادی از آن‌ها اطلاع نداشته باشند. به‌طورمعمول از بین تمامی این روش‌ها ما تنها با روش‌هایی که شناخته‌شده‌تر هستند آشنایی داریم درحالی‌که افراد از راه‌های مختلفی می‌توانند به کشور مورد نظر خود مهاجرت کنند.  برای مهاجرت به هر کشوری بهتر است که ابتدا برای انتخاب بهترین آموزشگاه زبان برای مهاجرت اقدام کنید. اگر دوست دارید بدانید انواع روش‌های مهاجرت چیست بهتر است مطلب زیر را بخوانید زیرا در ادامه می‌خواهیم درباره انواع روش‌های مهاجرت به طور کامل صحبت کنیم.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
پنجشنبه, 15 اردیبهشت 1

زمان مطالعه: 10 دقیقه

 اگر قصد مهاجرت دارید بهتر است، نحوه نوشتن به زبان آن کشور را یاد بگیرید. نامه‌نگاری یکی از مکاتبات بسیار رایج در همه دوران بوده. حتی امروزه با وجود دنیای مجازی گاهی اوقات از نامه استفاده می‌کنیم. به طور کلی نامه‌های انگلیسی به ۲ دسته تقسیم می‌شوند. دسته اول نامه‌های رسمی و دسته دوم نامه‌های غیررسمی هستند. در نامه‌های غیر رسمی و یا دوستانه ما می‌توانیم هر طور که می‌خواهیم بنویسیم. در نامه‌های رسمی باید قوائد و نگارش خاصی را رعایت کنیم.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
سه شنبه, 13 اردیبهشت 1

زمان مطالعه: 10 دقیقه

اگر با هدف تحصیل یا کار قصد مهاجرت به کشور سوئد را دارید، ابتدا باید رزومه مناسب کارفرما یا دانشگاه‌های آنجا تهیه کنید. در این مقاله قصد داریم درباره نکات رزومه‌نویسی به سوئدی صحبت کنیم. رزومه‌نویسی به سوئدی دارای نکاتی است که افراد باید به آن دقت کنند. رزومه‌نویسی یکی از مهم‌ترین مدرک برای انتخاب شغل یا ادامه تحصیل محسوب می‌شود. کسانی که قصد دارند برای ادامه تحصیل یا داشتن شغل مناسب در سوئد رزومه خوبی ارائه دهند، بهتر است آن را به زبان سوئدی بنویسند. نوشتن رزومه به زبان سوئدی به خودی خود یک امتیاز مثبت محسوب می‌شود. در ادامه مطلب در این باره بیشتر صحبت می‌کنیم. از خوانندگان می‌خواهیم تا آخر مقاله ما را همراهی کنند.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
سه شنبه, 13 اردیبهشت 1

زمان مطالعه:

جستجوی شغل در فرانسه ممکن است کمی زمان‌بر باشد و پس از یافتن شغل دلخواهتان لازم است که رزومه خود را ارائه کنید. در زبان فرانسوی رزومه به معنای خلاصه است بنابراین معمولاً از اصطلاح "un CV" یا "un curriculum vitae" استفاده می‌کنند. . اگر با هدف تحصیل یا کار قصد مهاجرت به کشور فرانسه را دارید، ابتدا باید رزومه مناسب تهیه کنید. فرانسوی‌ها برای استخدام نیروهای خود بیشتر به مهارت‌های آنها توجه می‌کنند هرچند که شاید در مناطق دیگر مدرک تحصیلی ارزش بیشتری داشته باشد. علاوه بر ارائه رزومه شما باید نکاتی درمورد مصاحبه شغلی در فرانسه داشته باشید تا بتوانید سریع‌تر و راحت‌تر در شغل موردنظرتان استخدام شوید.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
دوشنبه, 12 اردیبهشت 1

زمان مطالعه: 10 دقیقه

رزومه نویسی به ایتالیایی با آمریکایی برای جستجوی کار کاملاً متفاوت است. برای کار در یک شرکت ایتالیایی لازم است که رزومه را طبق قواعد آنها نوشته تا برای قبولی در شغل درخواستی شانس بیشتری داشته باشید. اگر با هدف تحصیل یا کار قصد مهاجرت به کشور ایتالیا را دارید، ابتدا باید رزومه مناسب تهیه کنید. این نکته را به یاد داشته باشید که رزومه اولین شناختی است که استخدام‌کننده از متقاضی به دست می‌آورد، پس سعی کنید در این شناخت اثر مثبتی بر آنها بگذارید. در ادامه نکته‌های رزومه نویسی به ایتالیایی بیان شده است.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
یکشنبه, 11 اردیبهشت 1

زمان مطالعه: 10 دقیقه

یک رزومه خوب می‌تواند شانس شما را برای قبولی در یک شغل افزایش دهد. کارفرمایان در بعضی از مشاغل برای استخدام نیروهای خود از آنها رزومه می‌خواهند. بل از هر اقدامی برای مهاجرت بهتر است ابتدا بکشور مقصد آشنایی کار مل داشته باشید. اگر قبلاً رزومه‌ای ننوشته‌اید یا با نکات رزومه نویسی به انگلیسی آشنایی ندارید، این مقاله آموزش‌ها و نکات لازم را بیان کرده است که با استفاده از آن می‌توانید یک رزومه مناسب بنویسید و موفقیت استخدام خود را در شغل دلخواهتان افزایش دهید. در ادامه به اصول رزومه نویسی و نکاتی که باید در رزومه نویسی به انگلیسی باید رعایت کنید را ذکر می کنیم.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
شنبه, 10 اردیبهشت 1

زمان مطالعه: 10 دقیقه

برای کار در یکی از کشورهای ترکی زبان نیاز به رزومه‌نویسی مطابق با فرهنگ و قوانین آنها دارید. یک رزومه خوب اطلاعات جامعی را به‌صورت خلاصه در اختیار کارفرما قرار می‌دهد تا طبق آن صلاحیت متقاضی را تشخیص دهد.  قبل از هر اقدامی بهتر است ابتدا با  قوانین مهاجرت کشور مقصد آشنایی کار مل داشته باشید. در رزومه نویسی به ترکی لازم است که اطلاعات با صداقت و بدون هیچ اغراق و بزرگ‌نمایی وارد شوند. در بسیاری از مشاغل پس از تأیید رزومه دعوت به مصاحبه می‌شوید. در ادامه به اصول رزومه نویسی و نکاتی که باید در رزومه نویسی به ترکی باید رعایت کنید را ذکر می کنیم.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
پنجشنبه, 08 اردیبهشت 1

زمان مطالعه: 10 دقیقه

اگر قصد کارکردن در کشور هلند را دارید باید رزومه خود را مطابق با سؤالات و بازار کار هلند آماده کنید. برای درخواست کار در هلند باید آگاهی لازم از فرهنگ کار آنجا را داشته باشید، در این صورت احتمال موفقیت شما در شغل دلخواهتان افزایش می‌یابد. قبل از هر اقدامی بهتر است ابتدا با  قوانین مهاجرت کشور مقصد آشنایی کار مل داشته باشید. هنگام رزومه نویسی به هلندی و درخواست شغلی خود، باید مهارت‌ها، صلاحیت‌ها و تجربیاتتان را مطابق با انتظارات کارفرمایان هلندی معرفی کنید. اینکه بدانید در کشور هلند چه ویژگی‌هایی ارزش بیشتری دارند به شما کمک می‌کند تا مهارت‌های مرتبط را برجسته‌تر کنید.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
چهارشنبه, 07 اردیبهشت 1

زمان مطالعه: 10 دقیقه

هر کشوری در مورد ساختار و محتوای رزومه قواعد خاص خود را دارد. آلمان یکی از کشورهایی است که متقاضیان زیادی برای مهاجرت دارد، بنابراین برای کار در این کشور باید رزومه قابل قبولی داشته باشید. رزومه یکی از موارد تأثیرگذار بر کارفرما است که باید متناسب با نیاز و فرهنگ آن کشور نوشته شود. اطلاعاتی از جمله تحصیل، مسئولیت‌های سابق و ... در رزومه بیان می‌شود. برای نوشتن رزومه به هر زبانی باید ابتدا به یادگیری زبان مورد نظر بپردازید. بخش منابع انسانی آلمان انتظار دارند که رزومه شما کوتاه و ساده باشد. استخدام‌کنندگان معمولاً 7 تا 12 ثانیه یک رزومه را مطالعه کرده تا بررسی کنند که آیا داوطلب واجد شرایط شغل اعلام شده هست یا خیر؟

ادامه مطلب
به مقالات این دسته امتیاز دهید . . . 0 امتیاز