آموزش آنلاین زبان آلمانی | انتخاب استاد مکالمه آلمانی

برگزاری کلاس آنلاین زبان آلمانی از مبتدی تا پیشرفته به همراه بهترین اساتید زبان آلمانی ایران برای آمادگی آزمون TestDaF و آزمون DSH به صورت غیرحضوری و مجازی

شماره همراه خود را وارد کنید تا کارشناسان ما بهترین اساتید زبان آلمانی را به شما پیشنهاد دهند

آیا می خواهید به بهترین اساتید زبان آلمانی ایران دسترسی پیدا کنید؟

برگزاری کلاس آنلاین زبان آلمانی از مبتدی تا پیشرفته به همراه بهترین اساتید زبان آلمانی ایران برای  آمادگی آزمون testdaf،آزمون dsh به صورت غیرحضوری و مجازی

اساتید پیشنهادی زبان آلمانی تیکا

 استاد محمد فتحی مدرس زبان آلمانی  در تیکا

محمد فتحی

مدرس تخصصی زبان آلمانی رزرو جلسه رایگان
 استاد پانته آ بیک زاده مدرس زبان آلمانی  در تیکا

پانته آ بیک زاده

مدرس تخصصی زبان آلمانی رزرو جلسه رایگان
 استاد مینا صادقیان مدرس زبان آلمانی  در تیکا

مینا صادقیان

مدرس تخصصی زبان آلمانی رزرو جلسه رایگان
 استاد هدیه گلشنی مدرس زبان انگلیسی  در تیکا

هدیه گلشنی

مدرس تخصصی زبان انگلیسی رزرو جلسه رایگان
لیست همه اساتید زبان

جستجو و انتخاب استاد زبان آلمانی

با استفاده از پلتفرم آموزش آنلاین زبان آلمانی تیکا می توانید زبان آلمانی را راحت تر از همیشه یاد بگیرید. با کلیک بر روی بهترین استاد زبان آلمانی ، استاد زبان آنلاین مورد نظرخود را انتخاب کنید و به صورت مجازی و یا حضوری زبان آلمانی را فرا بگیرید ؛ برای آشنایی با متد آموزش زبان آلمانی استاد می توانید از جلسه آزمایشی رایگان استفاده کنید.برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تیکا کافیست شماره همراه خود را در فرم بالا وارد کنید و ما در اسرع وقت با شما تماس می گیریم.

بهترین استاد آنلاین زبان آلمانی در ایران به همراه مکالمه آزاد

رزومه استاد زبان

در پروفایل هر استاد زبان می توانید با سابقه تدریس و رزومه و مهارت های آن ها بیشتر آشنا شوید و با توجه به انتظارات و اهداف خودتان بهترین استاد زبان آلمانی را انتخاب کنید و شروع به یادگیری آنلاین زبان آلمانی کنید.

رزرو کلاس آنلاین زبان آلمانی با کمترین هزینه

هزینه کلاس زبان آنلاین

اکثر اساتید زبان تیکا یک جلسه آزمایشی رایگان برای زبان آموزان دارند و شما می توانید به صورت مجازی و آنلاین یک جلسه رایگان با استاد زبان آلمانی مورد نظرتان داشته باشید . علاوه بر آن قیمت هر جلسه اساتید مختلف متفاوت است و زبان آموزان می توانند با توجه به بودجه خود بهترین استاد زبان آلمانی را انتخاب کنند.

یادگیری زبان آلمانی در زمان دلخواه شما به صورت آنلاین و غیرحضوری

زمان برگزاری کلاس آلمانی

در صفحه پروفایل اساتید زبان آلمانی زبان آموزان می توانند با توجه به وقت آزاد خودشان جلسه آموزش زبان آلمانی را با استاد زبان مورد نظرشان انتخاب کنند و به صورت آنلاین و از طریق ویدئو چت به یادگیری زبان آلمانی بپردازند.

استاد زبان آلمانی مد نظرت رو انتخاب کن

شما با استفاده از سامانه جستجو وانتخاب استاد زبان آلمانی می توانید به بهترین اساتید زبان خارجه دسترسی داشته باشید، تنها کافی است در سامانه یادگیری آنلاین زبان ثبت نام کنید تا بتوانید در زمان دلخواه و مکان دلخواه به یادگیری زبان آلمانی بپردازید، سایت آموزشی ما انواع مهارت های مورد نظر زبانی را پوشش می دهد که از جمله این مهارت های زبانی می توان به مکالمه به زبان آلمانی، گرامر زبان آلمانی ،تلفظ لغات ، آزمون TestDaf و آزمون DSH بپردازید . ضمناً اساتید برجسته ما در حوزه آموزش آلمانی برای مقاطع تحصیلی متفاوت در دانشگاههای آلمانی زبان به ارائه راهکار به شما می پردازند. شما برای قبولی در آزمون سطح B1 زبان آلمانی می بایست 350 الی 650 واحد درسی را بگذرانید. علاوه بر امکانات بالا قابلیت دانلود منابع آموزش زبان آلمانی، دانلود کتاب زبان آلمانی، دانلود داستان آلمانی را نیز برای شما به ارمغان می آورد. همیشه بین اساتید زبان بر سر اینکه آموزش گرامر زبان آلمانی و یا کاربرد زبان مهم تر است بحث داغی بوده است، شما در سامانه آموزش آنلاین زبان به همه ی استاد زبان ها با شیوه و متد آموزشی متفاوت دسترسی دارید و می توانید استاد آنلاین ، یا استاد حضوری (استاد خصوصی) خود را داشته باشید. مهم انتخاب شما بعنوان زبان آموز است که چه شیوه ای را برای آموزش زبان آلمانی با توجه به پیشنهاد متخصصان و کارشناسان زبان آلمانی ما انتخاب می کنید. اگر بدنبال یک سایت برای تقویت زبان آلمانی خود می گردید پیشنهاد کاربران زبان آلمانی ما و کارشناسان تیکا را جدی بگیرید و مکالمه زبان آلمانی و یا یادگیری خود را با ما شروع کنید. ما در این راه یک پارتنر زبان آلمانی مطمئن برای شما هستیم. هزینه تدریس آنلاین زبان در تیکا کاملا به صورت توافقی و با توجه به رزومه مدرس خصوصی تان انتخاب می کنید و ما بهترین قیمت کلاس زبان آلمانی را به شما پیشنهاد میدهیم. با سایت تدریس خصوصی تیکا بهترین معلم خصوصی زبان آلمانی را با بهترین کیفیت آموزشی و با مناسب ترین قیمت کلاس زبان داشته باشید.

جدیدترین اساتید آنلاین زبان آلمانی تیکا

 استاد علی اسماعیل زاده مدرس زبان آلمانی  در تیکا

علی اسماعیل زاده

مدرس تخصصی زبان آلمانی رزرو جلسه رایگان
 استاد نازنین تمکینی مدرس زبان آلمانی  در تیکا

نازنین تمکینی

مدرس تخصصی زبان آلمانی رزرو جلسه رایگان
 استاد دیانا قشلاقی مدرس زبان آلمانی  در تیکا

دیانا قشلاقی

مدرس تخصصی زبان آلمانی رزرو جلسه رایگان
 استاد علی فخریه مدرس زبان آلمانی  در تیکا

علی فخریه

مدرس تخصصی زبان آلمانی رزرو جلسه رایگان
لیست همه اساتید زبان

نمونه ویدئو آموزش زبان آلمانی

سوالات متداول زبان آموزان

کلاس ها به صورت مجازی و غیرحضوری (آنلاین) برگزار می شود؛ نیم ساعت قبل از برگزاری کلاس یک پیامک که شامل لینک برگزاری کلاس است برای شما ارسال می شود که با زدن بر روی آن لینک در محیط وب وارد کلاس خصوصی خود با استاد زبان می شوید. هیچ اپلیکیشنی برای ورود به کلاس نیاز نیست و کلاس ها ی آنلاین در محیط مررورگر گوشی یا لپ تاپ شما برگزار می شود.

زمان جلسه آزمایشی به مدت نیم ساعت می باشد که با حضور استاد و زبان آموز به صورت ویدئو چت ،به تعیین سطح زبان آموز ، هدف گذاری و نحوه تدریس پرداخته می شود، کلاس ها و جلسات بعدی آموزش زبان به مدت حداقل یک ساعت می باشد.

آموزش آنلاین زبان تیکا با همکاری موسسه سفیر گفتمان اقدام به ارائه مدرک معتبر کرده است ، شما پش از برگزاری کلاس های خود از طریق پشتیبانی می توانید نسبت به درخواست مدرک معتبر سفیر اقدام نمائید.

هزینه هر کلاس بسته به سطح شما و استاد مد نظرتان انتخاب می شود، شما در لیست اساتید آموزش آنلاین تیکا می توانید قیمت هر استاد زبان را مشاهده نمائید.

بسته به تعیین سطح شما و انتخاب مدرس و هدف گذاری تان ، کتاب های موجود در بازار زبان ایران را هر مدرس به صورت اختصاصی پیشنهاد و متد آموزشی را ترسیم می نماید.

جلسه آزمایشی زبان عربی برای تعیین سطح و آشنائی مدرس با زبان آموز و بلعکس صورت می پذیرد تا هدف گذاری و روند تدریس مشخص گردد، جلسات آزمایشی اکثر مدرسین زبان عربی تیکا رایگان است.

اخبار و مقالات مرتبط زبان آلمانی