german placement tests

خاطره محمدی
خاطره محمدی
جمعه, 04 شهریور 1

دسته بندی: german placement tests

زمان مطالعه: 10 دقیقه

 اگر قصد مهاجرت تحصیلی را دارید، بهتر است از قبل در مورد آزمون ها و امتحانات ورودی اطلاعات لازم را کسب کنید. برای آنکه مجوز ورود به دانشگاه‌های کشور آلمان را دریافت نمایید، باید در آزمون TestDaF شرکت کنید و نمره قبولی لازم را کسب نمایید. در حالی که برای پذیرش دانشگاه باید از مراحل زیادی عبور کنید، TestDaF فرش قرمز ورود به دانشگاه دلخواهتان را برای شما پهن می‌کند. این آزمون در تمام دانشگاه‌های آلمان به رسمیت شناخته شده است.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
چهارشنبه, 25 خرداد 1

دسته بندی: german placement tests

زمان مطالعه: 10 دقیقه

دانشگاه‌های کشور اتریش با دارا بودن برخی از معیارهای دانشگاه‌های اروپایی در لیست بهترین دانشگاه‌های برتر دنیا قرار دارند. نحوه پذیرش شدن در دانشگاه‌های این کشور بسته به مقطع، نوع دانشگاه و رشته تحصیلی می‌تواند با آزمون و یا بدون آزمون باشد. به دلیل تقاضای بالایی که برخی از رشته‌های دانشگاه‌های اتریش مانند رشته علوم تغذیه، داروسازی، مطالعات رسانه‌ای و... دارند برای پذیرش در این رشته‌ها آزمون ورودی از متقاضی گرفته می‌شود، اما برخی دیگر از رشته‌ها نیاز به یک سری مهارت‌های و استعدادهایی دارند که برای پذیرش شدن در آن‌ها باید حتماً آزمون برگزار شود. ازآنجایی‌که شاید شما جزو افرادی باشید که قصد تحصیل در دانشگاه اتریش داشته باشید و با  آزمون ها ورودی آن آشنایی نداشته باشید، در ادامه می‌خواهیم درباره آزمون‌های ورودی دانشگاه‌های اتریش صحبت کنیم.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
شنبه, 21 خرداد 1

دسته بندی: german placement tests

زمان مطالعه: 10 دقیقه

کشور آلمان یکی از کشورهای پیشرفته در علم محسوب می‌شود که سطح آموزشی بسیار بالایی دارد. بالا بودن سطح آموزشی این کشور باعث شده تا سالانه دانش آموزان و دانشجویان زیادی از سراسر نقاط جهان به تحصیل در آلمان مشغول شوند. علاوه بر این یکی دیگر از دلایلی که باعث شده تا افراد زیادی مشتاق تحصیل در این کشور شوند هزینه تحصیلی بسیار پایین آن است، اما برخورداری از این شرایط آسان نیست زیرا برای ورود و تحصیل در دانشگاه‌های کشور آلمان در رشته دلخواه ابتدا نیاز است تا دانش‌آموز و دانشجو مراحلی را طی کند که یکی از مهم‌ترین آن‌ها گرفتن نمره قبولی از آزمون FSP  است.

ادامه مطلب
خاطره محمدی
خاطره محمدی
یکشنبه, 18 اردیبهشت 1

دسته بندی: german placement tests

زمان مطالعه:

آزمون گوته یکی از معتبرترین آزمون‌های زبان آلمانی است. سالانه افراد زیادی در این آزمون شرکت می‌کنند. کسانی که قصد دارند در دانشگاه‌های آلمان ادامه تحصیل دهند باید این مدرک را داشته باشند. لازم به گفتن است که همه افراد می‌توانند در آزمون گوته شرکت کنند. شرکت در دوره‌های آموزشی زبان آلمانی جزو شروط آزمون گوته نیست.  اگر قصد مهاجرت تحصیلی را دارید، بهتر است از قبل در مورد آزمون ها و امتحانات ورودی اطلاعات لازم را کسب کنید. در این مقاله می‌خواهیم نمونه سوالات متنی آزمون گوته را در اختیار خوانندگان قرار دهیم. این نمونه سوالات می‌توانند کمک زیادی به داوطلبان گوته کنند. بنابراین توصیه ما این است که تا پایان مقاله ما را همراهی کنید.

ادامه مطلب
زینب ناصری
زینب ناصری
چهارشنبه, 01 مرداد 99

دسته بندی: german placement tests

زمان مطالعه: 7 دقیقه

اگر قصد شما از مطالعه زبان آلمانی تحصیل یا مهاجرت و کار در آلمان باشد، حتما باید در یکی از آزمون های زبان آلمانی مورد تایید سفارت آلمان شرکت کنید. اگر هم صرف مثل من به زبان آلمانی علاقه دارید، برنامه ریزی برای شرکت در یک آزمون زبان آلمانی میتواند حکم یک هدف تقریبا بلند مدت را برای شما داشته باشد و باعث شود سریعتر و هدفمندتر به یادگیری این زبان زیبا بپردازید!

ادامه مطلب

german

به مقالات این دسته امتیاز دهید . . . 0 امتیاز
german placement tests